Znieważył policjantów na służbie


2017-08-13, 08:57

Ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 26-letni mężczyzna, który w nocy z piątku na sobotę znieważył policjantów na ul. Wzgórze w Bielsku-Białej. Po zatrzymaniu przez policjantów młodzieniec oddał mocz we własne spodnie.

Do zdarzenia doszło około godz. 1.40. - W oznakowanym radiowozie prowadziliśmy czynności wobec kierowców taksówek niestosujących się do znaku B-36. Gdy wypisywaliśmy mandat taksówkarzowi, z kilkuosobowej grupy odłączył się mężczyzna, który podszedł do radiowozu i zaczął pokazywać raz jedną ręką raz drugą znany gest środkowym palcem. Widząc, że wysiadamy z radiowozu, mężczyzna  próbował uciekać na piechotę w kierunku pl. Chrobrego, gdzie został zatrzymany - powiedział nam st. asp. Sławomir Wojtuszek z wydziału ruchu drogowego KMP w Bielsku-Białej.

Po zakończeniu czynności mężczyzna został przekazany pod opiekę matki jednego ze swoich kolegów. 26-latek poniesie odpowiedzialność karną z art. 226 KK.

Tekst i foto: Mirosław Jamro

Artykuł wyświetlono 7842 razy
Komentarze:


  

niezarejestrowany - fiku miku 2017-08-23 12:15
Może dodajcie artykuły o znieważaniu obywateli przez policję . Tematów starczy na lata świetlne . Czasem mnie bawi , że im ktoś "dokopie " . Jestem spokojnym obywatelem , ale psów nie lubię . Wolę koty .
niezarejestrowany - oko 2017-08-17 15:59
zlał się w gacie plebs i prawidłowo
niezarejestrowany - Izi 2017-08-16 22:20
Tak już jest w tym bksie
niezarejestrowany - lekaSZ 2017-08-16 08:26
pała i lać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aż się stopi ,a potem brać następną i do stopienia .... jedyny lek na ten wirus ...
niezarejestrowany - Bks 2017-08-15 16:10
Antypies a jak ostatnio na mieście w pysk dostałeś to po kogo pierwsze dzwoniłeś?po tę pieski?tak żeś płakał jak dziecko aż się polałeś z pobicia i strachu a tu pieski cwaniaczku za zeta...
niezarejestrowany - sart 2017-08-15 12:10
teraz dla chłoptasia tylko emigracja, no bo jak pokarze się na mieście?
niezarejestrowany - xfbfn 2017-08-14 09:52
urwać palec i włożyć nie powiem gdzie cwaniaczek
niezarejestrowany - komentator 2017-08-14 08:59
@antypies- wg. ciebie ma kazdy dac sie obrazac,zniewazac,reagowac usmiechem na takie sytuacje?
niezarejestrowany - Taxi draiwer 2017-08-14 01:00
Czepiaja sie taryfiarza co stoi z boku czeka na klienta a na bystrzanskiej partyzantow i zywieckiej wsioki urzadzaja sobie wyscigi.Tam stac i pilnowac.
niezarejestrowany - antypies 2017-08-13 23:08
Ojej, pijaczek pokazał środkowy paluszek pieskom i pieski poczuły się znieważone. No straszne.
niezarejestrowany - Odpowiedź 2017-08-13 18:00
Yzy taki mięczaki to na pewno podbeskidzie
niezarejestrowany - gaba 2017-08-13 17:47
26 lat a taki glupi ehhhhhh
niezarejestrowany - technik wytrzeźwień 2017-08-13 17:47
Takie egzemplarze powinno wywieźć sie na Przegibek, zabrac buty i poprosić o zameldowanie sie w poniedziałek na komendzie. Nic tak nie wytrzeźwia jak nocny spacer na bosaka przez las.
niezarejestrowany - mbb 2017-08-13 17:21
Pobyt w Ośrodku Przeciwdziałania Problemom Alkohokowym nie jest karą za popełnione czyny zabronione. Umieszcza się tam osoby będące pod wpływem alkoholu aby miały zapewnioną opiekę. Tak, aby nic im się nie stało. Jeśli natomiast jest ktoś trzeźwy, kto może się takim kimś zająć, to oddaje się delikwenta takiej osobie pod opiekę. Po co robić komuś problem i wydatek skoro można tego uniknąć?
niezarejestrowany - Odpowiedź 2017-08-13 17:12
Pytanie nie to podbeskidzie
niezarejestrowany - odp 2017-08-13 15:06
no nie, bo na izbie nie zmieniają pieluchy
niezarejestrowany - widz 2017-08-13 14:28
to teraz Policja nie odwozi na Izbę tylko przekazuje pod opiekę kolegi matki???
niezarejestrowany - pytanie 2017-08-13 13:52
bks ?
niezarejestrowany - Hsjs 2017-08-13 13:37
1:40 brawo za czujnosc wrd
niezarejestrowany - góral 2017-08-13 13:29
taki wasz moczy majtek
niezarejestrowany - Kubuś Puchatek 2017-08-13 13:05
Mężczyzna,młodzieniec czy ostatnia sierota? Bohater z początków bezstresowego chowu
niezarejestrowany - Haha 2017-08-13 12:10
"Po zakończeniu czynności mężczyzna został przekazany pod opiekę matki jednego ze swoich kolegów". Hahahaha! !!!!!!! Nie mogę! !!!!!!!!
niezarejestrowany - Aqq 2017-08-13 10:44
@gość55, taksówkarze uważają się za święte krowy, maja się stosować jak wszyscy kierowcy do przepisów ruchu drogowego. Bardzo dobra praca policji, brawo.
Ukryty 2017-08-13 10:42
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - gość55 2017-08-13 10:28
Godzina1.40 ,szeroka ulica ,a gliniarze czepiają się taksówkarza czekającego na klienta.Jest weekend goście muszą się pożegnać a pisanie o co komuś się przydarzyło to kultura redaktora i informujących policjantów.