Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nowa -moja teoria przyczyny katastrofy Smoleńskiej.

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Ryszard O. » piątek, 15 kwi 2011, 18:41

Idąc tropem sianych różnych (teorii) przyczyn katastrofy Smoleńskiej ja mam następującą:

Lech Kaczyński za namową swojego brata popełnił samobójstwo.

Znane są takie przypadku w psychiatrii, kiedy to maluczki niedowartościowany człowiek, aby zwrócić czymś na siebie uwagę dopuszcza się takiego czynu. To, że razem z nim zginęła jego żona to nie też ma odzwierciedlenie w niektórych kulturach ( jak umiera mąż to żonę się zabija, aby ją pochować wspólnie z nim). Dla kamuflażu, aby nie wyszło na to, że to samobój zabrał z sobą świtę ( tu mi szkodą niektórych ludzi) w ważną misję, jaką było nawiedzenie miejsca kaźni z przed 70 lat. Brat zaś jak widać dobitnie ( po wydarzeniach na Krakowskim Przedmieściu i nie tylko) miał zadbać o to, aby jego śmierć stała się jedynym wydarzeniem w kraju i nie tylko godnym uwagi na całe lata – promującym osobę bliźniaka. W ostatnim telefonie do brata zameldował – prezesie zadanie wykonuję-, po czym nakazał w odpowiednich warunkach sprzyjających dla zamierzonego celu- bezwarunkowe lądowanie Tupolewa.
Cel został osiągnięty.

Inspiracja bezpośrednia: słuchanie Radia Maryja ( wywiadów z ludźmi Solidarni 2010.
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik
 
Posty: 297
Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Postprzez Ronja » sobota, 16 kwi 2011, 00:20

Do objawów szkodliwej paranoi dokładasz jeszcze perfidię cynicznie natrząsając się z nieżyjących osób. Kimkolwiek by nie byli, zmarłym i ich bliskim należy się szacunek.

Jeśli jednak paranoja jest jakąś jednostka chorobową, za którą chory nie odpowiada, ale podlegającą leczeniu, to perfidia jest już tylko cechą charakteru wynikającą z kompletnego braku kultury. Żal ciebie czytać :/
Ronja
użytkownik
 
Posty: 214
Na forum od: 10 lut 2008, 19:35

Postprzez Santos » sobota, 16 kwi 2011, 06:51

Ronja poczekaj miro się obudzi i udzieli Ci wsparcia.
Chwilowo masz wsparcie duchowe w linku
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzeni ... awelu.html
Ostatnio edytowano sobota, 16 kwi 2011, 06:54 przez Santos, łącznie edytowano 1 raz
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Postprzez SP&C » sobota, 16 kwi 2011, 11:34

Ryszard O. napisał(a):Znane są takie przypadku w psychiatrii, kiedy to maluczki niedowartościowany człowiek, aby zwrócić czymś na siebie uwagę dopuszcza się takiego....

wpisu?

W końcu stanąłeś przed lustrem i odważyłeś się napisać o sobie. Tak, zwróciłeś moją (i nie tylko) uwagę. Jesteś gość, albo kawał....gościa ;)
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez Ryszard O. » niedziela, 17 kwi 2011, 09:47

" Myślę, że wielkim marzeniem Jarosława Kaczyńskiego jest to, żeby teraz on zginął. I w skutek jakichś zamieszek fanatyk czy szaleniec go zabił. Wtedy cała ta rodzina, formacja przechodzi na pozycję taką jak Chrystus, czyli że ofiara jest tak duża, że nikt już o tym nie dyskutuje - mówi Janusz Palikot w rozmowie z Joanną Miziołek."
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik
 
Posty: 297
Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Postprzez banan.eu » niedziela, 17 kwi 2011, 10:47

@Ronja

robienie z żałoby CYRKU wariatów jest na pewno na miejscu,ofiar katastrofy było więcej niż dwie osoby(Prezydent i jego żona)

Polska scena polityczna upadła tak nisko iż powoli trzeba słać łopaty na Wiejską...muszą zacząć kopać

Najlepsze w tym wszystkim jest to że i tak sektę popiera ponad 25 % Polaków a w wyborach pewnie wyjdzie coś koło 30 %

szkoda słów na jednych i drugich...
Always look on the bright side of life!
Administrator https://www.facebook.com/Holandia-Oferty-PRACY-255109181352157/ Holandia Oferty PRACY
Administrator https://www.facebook.com/groups/PracaBielsko/ Praca Bielsko-Biała
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 1883
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Postprzez Piotrek » niedziela, 17 kwi 2011, 11:54

Mimo prób usprawiedliwiania przez zwolenników PiS-u tego co dzieje się wokół katastrofy smoleńskiej to jednak normalni obywatele mają bardzo spójny i jednoznaczny pogląd: to jest coś chorego, żenującego i przynoszącego wstyd nam Polakom. Szkoda, że Miro usunął pierwszy wątek rozpoczęty zaraz po wypadku, bo było tam na wiele wpisów także przeciwników PiS-u , którzy z wielkim szacunkiem pisali o zmarłych. Wszystkich. Bo tak mówi się o zmarłych. To było jeszcze przed paranoidalnym cyrkiem, który się później rozpętał i trwa do dzisiaj. Codziennie ginie w wypadkach, umiera z różnych powodów wielu Polaków, wszyscy z nich są równi wobec śmierci, a tu okazuje się, że niektórzy są bardziej równi. Nawet bardziej równi spośród Tych 96-ciu ofiar wypadku. Czy to jest prawda? Niech Ci, którzy bronią chorobliwych zachowań Prezesa i jego piesków, uczciwie powiedzą: jesteśmy dumni z tego co oni robią. Każdy utracił w swoim życiu kogoś bliskiego, z różnych przyczyn, ale czy to jest powód do rozpoczęcia kampanii nienawiści, to jest właśnie paranoja. Doskonale wiem, że nawet teraz po odejściu myślących członków PiS-u do PJN, są w tej partii tacy, którzy wstydzą się za swojego guru, ale wygrywają stanowiska i pieniądze z tym związane, i dopóki część Polaków będzie głosować na PiS to zawsze będą członkowie tej partii , którzy wszystko zrobią nawet wbrew sobie żeby być u żłobu. A to, że niektórzy z nas bardzo ostro, czasami zbyt ostro reagują na coś nienormalnego, czy to jest ich wina? Czy tych, którzy sprowokowali te zachowania, manipulując „prostym ludem” jak powiedział niejaki J.Kurski? A jednocześnie nie ma w Polsce sensownej i budzącej zaufanie siły potrafiącej przeciwstawić się jednemu choremu na nienawiść człowiekowi i korzystającej na tym grupce politycznych oszustów. Ale ufam, że wygra nasz narodowy rozsądek, bo wiele już się nauczyliśmy i nie powtórzymy błędów z przeszłości, które doprowadziły przez właśnie dokładnie takie same zaślepienie i głupotę do niewoli przez wiele lat. pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3133
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Ryszard O. » niedziela, 17 kwi 2011, 12:23

"Rocznica tragedii smoleńskiej - na ten temat, z powagą wypowiadają się nawet kabareciarze. A taki prezes ze swoimi zaślepionymi kolegami? Wyciągają najbardziej dramatyczne i bolesne sprawy do przestrzeni publicznej, tylko po to, aby odtańczyć wokół nich taniec wojenny i zmobilizować tłumy fanatycznych popleczników do walki. Żeby ta walka miała się toczyć o coś, byłoby pół biedy, ale ona jest przeciw. Przeciw państwu i jego wizerunkowi. Tysiące tablic pamiątkowych i pomników prezydenckiej pary nie przywróci nikomu życia oraz nie poprawi nastrojów, i tak podzielonego społeczeństwa, a nasyci jedynie próżność Pana Kaczyńskiego i jego politycznych przyjaciół."
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik
 
Posty: 297
Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Postprzez Piotrek » niedziela, 17 kwi 2011, 12:39

Dokładnie tak, to jest totalna negacja, nic nie ma dobrego, tylko nasze chore racje, trzeba zniszczyć wszystko co istnieje a my zaczniemy odrodzenie, ale gdzie? w szpitalu psychiatrycznym? Obawiam się tylko, że nowa klasa polityczna piesków Prezesa wyrosła na jego paranoi w pierwszej kolejności albo umieści go w szpitalu albo politycznym niebycie, przecież gra jest o wpływy i kasę a nie o idee. pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3133
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Ryszard O. » niedziela, 17 kwi 2011, 12:49

„Pomniki się stawia, kiedy ostygną emocje, kiedy jesteśmy przekonani, że to jest wydarzenie, które zasługuje na upamiętnienie” – powiedział bp Pieronek. Skomentował również to, co dzieje się na Krakowskim Przedmieściu „To jest dramatyczna sytuacja, ci ludzie nie mają z demokracją nic wspólnego. Co to jest 7 tys. osób? (…) . To jest pójście w kierunku zupełnie nieprawdziwym, wykorzystanie symboli religijnych, religii, chrześcijaństwa do tego, żeby zdobyć władzę za wszelką cenę (…). Mamy ludzi, którzy demokrację odbierają w ten sposób, że ona powinna funkcjonować tylko jak oni rządzą. To jest dramatyczna sytuacja, ci ludzie nie mają z demokracją nic wspólnego” – powtórzył duchowny.
Niektórzy demonstranci z Krakowskiego Przedmieścia uważają większość episkopatu za „Żydów i masonów”. Czyżby bunt był początkiem nowej patriotyczno-ksenofobicznej religii?
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik
 
Posty: 297
Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Postprzez Del_Rey » niedziela, 17 kwi 2011, 19:43

Piotrek napisał(a):Mimo prób usprawiedliwiania przez zwolenników PiS-u tego co dzieje się wokół katastrofy smoleńskiej to jednak normalni obywatele mają bardzo spójny i jednoznaczny pogląd: to jest coś chorego, żenującego i przynoszącego wstyd nam Polakom. Szkoda, że Miro usunął pierwszy wątek rozpoczęty zaraz po wypadku, bo było tam na wiele wpisów także przeciwników PiS-u , którzy z wielkim szacunkiem pisali o zmarłych. Wszystkich. Bo tak mówi się o zmarłych.

O.To jednak usunal. A ja szukalem go, bo byl tam moj jeden wpis,ktory chcialem sobie przypomniec.
Myslalem, ze szukac nie umiem. Watek byl bardzo dlugi, szkoda, ze zniknal.
Widac, nie pasowaly zakladajacemu wpisy,ktore wyrazaja wspolczucie, bo to nie pasuje do koncepcji ziejacych nienawscia przeciwnikow Jaroslawa.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2784
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez Ronja » poniedziałek, 18 kwi 2011, 07:55

Jaka jest klasa polityczna, każdy widzi. I nie szukałabym winnych tylko po jednej stronie. Czym dla was różni się Palikot od Maciarewicza? Jednego i drugiego żal słuchać. A cały ten cyrk nakręcają media wyszukując najgłupsze, najobrzydliwsze teksty, które jeden z drugim powiedział. Jak którykolwiek polityk powie coś sensownego, to tego nie usłyszymy w TV, bo sprzedają się tylko kontrowersyjne teksty okraszone "obiektywnym" komentarzem dziennikarza. Dla polityka, żeby zaistnieć w mediach najwygodniej teraz mieszać z błotem konkurencję używając słownych chwytów poniżej pasa. To jest bagno. Ale mnie nie to boli, ale zwykli ludzie, którzy nie potrafią zdobyć się na odrobinę obiektywizmu i empatii. Taki przykład. Kilka dni temu zginął w wypadku samolotowym człowiek w Jeleniej Górze i jakie komentarze czytamy w necie? "Pewnie L.Kaczyński kazał mu lądować", "Na wawel i 250 000 dla każdego członka rodziny!!!!", "Zdradzony w południe", "Zamach, na pewno Ruscy". I co? Można to tłumaczyć "odreagowaniem zmęczeniem katastrofą smoleńską"? Nie, dla mnie to zwyczajne skur*stwo. I dlatego wkurza mnie natrząsanie się z tej katastrofy, nawet pośrednie, przez szydzenie z rodzin, które czasem pod wpływem emocji nie panują nad słowami. Też jestem zmęczona tym tematem, ale staram się nie tracić przyzwoitości :/
Ronja
użytkownik
 
Posty: 214
Na forum od: 10 lut 2008, 19:35

Postprzez Santos » poniedziałek, 18 kwi 2011, 08:12

Czy to jest zmęczenie Ronja? Masz rację bo potwierdzają to sondaże.Ale doprowadziły do tego nie rodziny ale garstka rodzin,PiS i prezes osobiście z jego obłędnymi wypowiedziami i podjudzaniem. W samym Radio Maryja mają słuchacze już tego dość bo jak czytasz coś zaczyna nawet tam pękać w śród słuchaczy.A wpisy miro nie przyczyniają się do tego?Każdy ma prawo do innego zdania.Nit nie zarzuci Ci jadu czy jątrzenia w Twoich wpisach bo są one normalne i naturalne z serca a nie z wściekłego umysłu.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron