[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/common.php on line 128: session_start(): open(/var/lib/php/sessions/sess_h35ob6l42fi4688gs4jqune740, O_RDWR) failed: No space left on device (28)
Zobacz wątek - Glupota PISu • Forum Bielsko.Biala.pl

Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Glupota PISu

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Kryspin » czwartek, 9 cze 2011, 20:57

Prokurator Marek Pasionek nadzorujacy sledztwo smolenskie przekazal teczke ze sprawa do sluzb USA, chcial sie dowiedziec czy wedlug rozeznania amerykanskich sluzb Rosja posiada, urzadzenia, ktore moglyby doprowadzic do rozbicia samolotu, tak by sprawialo to wrazenie katastrofy...

"Oczywista oczywistosc", ze maja, przynajmniej wg. mecenasa Rogalskiego ktory twierdzi, ze Rosjanie rozpylali hel. Sam prezes Jartek twierdzi, ze na lotnisku istnieja teleskopowe brzozy ktore TU powinien sciac jak kosa zboze...ale obciach.
Ostatnio edytowano czwartek, 9 cze 2011, 22:24 przez Kryspin, łącznie edytowano 1 raz
Kryspin
użytkownik

Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Ryszard O. » piątek, 10 cze 2011, 11:43

Już chyba mnie nić nie zdziwi. Będąc ślepym … przenośnia.
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik

Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Postprzez gunnie » piątek, 15 lip 2011, 20:49

głupotą Kryspin jest brak wiedzy, a nie próba dojscia do prawdy, ogarnięcia rzeczywistości taką jaka była, gdyż takie urządzenia z pewnością mogą istnieć. technologiczny postęp w ciągu ostatnich 3 dekad jest tak wielki, ze to o czym do tej pory czytaliśmy w książkach science fiction powoli staje się rzeczywistością...

prosty przykład- skoro już w latach 70 pracowano nad stworzeniem torpedy poruszającej sie w wodzie z prędkością prawie 400 km/h, co zaowocowało powstaniem torped m. in. szkwał II wykorzystujących zjawisko kawitacji, to technologia do stworzenia pozorów katastrofy 40 lat później nie byłaby zaskoczeniem...
Ostatnio edytowano piątek, 15 lip 2011, 20:52 przez gunnie, łącznie edytowano 1 raz
gunnie
użytkownik

Na forum od: 24 sty 2011, 03:47

Postprzez zuo » piątek, 15 lip 2011, 20:51

gunnie napisał(a):głupotą kryspin jest brak wiedzy, a nie zaprzeczanie możliwej rzeczywistosci, gdyż takie urządzenia z pewnością mogą istnieć. technologiczny postęp w ciągu ostatnich 3 dekad jest tak wielki, ze to o czym do tej pory czytaliśmy w książkach science fiction powoli staje się rzeczywistością...

prosty przykład- skoro już w latach 70 pracowano nad stworzeniem torpedy poruszającej sie w wodzie z prędkością prawie 400 km/h, co zaowocowało powstaniem torped m. in. szkwał II wykorzystujących zjawisko kawitacji, to technologia do stworzenia pozorów katastrofy 40 lat później nie byłaby zaskoczeniem...

A powiesz mi po co?
zuo
użytkownik

Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez gunnie » piątek, 15 lip 2011, 20:54

po co torpedy? nie wiem...:rolleyes: może po to, by mieć narzędzie walki ofensywnej i defensywnej? jak każda zresztą technologia wojskowa po to są tworzone nowe wynalazki? nieprawdaż?
gunnie
użytkownik

Postprzez Pyramide » sobota, 16 lip 2011, 07:30

O. Rydzyk: "Polsce potrzebny jest egzorcyzm"
Uważam ze to może wyjaśnić całą sprawę zgodnie z oczekiwaniami niektórych polityków i słuchaczy w/w O.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html
Ostatnio edytowano sobota, 16 lip 2011, 07:34 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik

Na forum od: 20 lis 2008, 09:29

Postprzez zuo » sobota, 16 lip 2011, 09:52

gunnie napisał(a):po co torpedy? nie wiem...:rolleyes: może po to, by mieć narzędzie walki ofensywnej i defensywnej? jak każda zresztą technologia wojskowa po to są tworzone nowe wynalazki? nieprawdaż?

Dobrze wiesz o co mi chodzi.
zuo
użytkownik

Postprzez Pyramide » sobota, 16 lip 2011, 10:46

Kandydat PiS o konkurentach: Żyd, ewangelik i ateista
Co można jeszcze dodać?
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... eista.html
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik

Postprzez gunnie » sobota, 16 lip 2011, 17:55

zuo napisał(a):
gunnie napisał(a):po co torpedy? nie wiem...:rolleyes: może po to, by mieć narzędzie walki ofensywnej i defensywnej? jak każda zresztą technologia wojskowa po to są tworzone nowe wynalazki? nieprawdaż?

jesli chodzi Ci o powody, to z kręgu politycznych, gospodarczych, czy społecznych było ich mnóstwo.
gunnie
użytkownik

Postprzez gunnie » sobota, 16 lip 2011, 18:02

Pyramide napisał(a):Kandydat PiS o konkurentach: Żyd, ewangelik i ateista
Co można jeszcze dodać?
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... eista.html

można dodac np to, ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem, a artykuł jest parodią dziennikarstwa i kunsztem manipulacji opinią społeczną...

cytat z podanego linku

Zieliński stwierdza w nim: "Moich kontrkandydatów bardzo boli, ze jestem związany z Kościołem i ja tego nigdy nie ukrywałem. Ponadto myślę, że nie powinno mieć wpływu na decyzje wyborcze to, że mówi się, iż pan Wild jest ewangelikiem, pan Szełemej ma korzenie żydowskie, a pan Lubiński być może reprezentuje podejście ateistyczne".

Dodaje oczywiście, że nie powinno mieć to wpływu na decyzję wyborców, kogo poprzeć, bo "ważny jest człowiek", <<ale wyborca dostaje czytelny sygnał, kto w Wałbrzychu jest kim>>.

gdyby nie ostatnie opiniotwórcze i wzięte z kosmosu zdanie ten tekst wyglądałby zupełnie przyzwoicie?rzekłbym nawet ludzko, nie sądzisz?
Ostatnio edytowano sobota, 16 lip 2011, 18:03 przez gunnie, łącznie edytowano 1 raz
gunnie
użytkownik

Postprzez Pyramide » sobota, 16 lip 2011, 18:20

gunnie,przykro mi ale nie sądzę tak jak Ty.
Pyramide
użytkownik

Postprzez gunnie » sobota, 16 lip 2011, 20:38

wolno Ci sądzić inaczej- fakty jednak pozostają faktami,a każdy myślący i potrafiący czytać ze zrozumieniem(analizować tekst i przy tym logicznie myśleć) człowiek wyciągnie odpowiednie, prawdziwe wnioski.
gunnie
użytkownik

Postprzez Pyramide » sobota, 16 lip 2011, 20:50

.......człowiek wyciągnie odpowiednie, prawdziwe wnioski.Ale w zależności od swoich poglądów politycznych i ewentualnie od stopnia okadzenia swojego mózgu.
Nie przypisuj tego do siebie.
Pyramide
użytkownik

Postprzez zuo » niedziela, 17 lip 2011, 16:42

gunnie napisał(a):
zuo napisał(a):

jesli chodzi Ci o powody, to z kręgu politycznych, gospodarczych, czy społecznych było ich mnóstwo.

Tak. I wlasnie dlatego zamiast podstawić jakiegoś 'czeczenca', zamiast zrobić to gdzie indziej etc., zrobili to wlasnie w miejscu ktore najbardziej ich boli i o którym woleli by zapomnieć i tak żeby co mniej rozgarnieci mysleli ze to wlasnie ich wina. Prawde rzeczesz geniuszu zła. Chylę czoła o wielki wyznawco makiawelizmu.

PS. Nie wspominam o tym ze za pare miesiecy prezydent byłby już byłym prezydentem.
PPS. Nie zapytam o te mnóstwo powodów.
PPPS. Kiedy Twoim zdaniem nastanie czas drugiego blizniaka? Ten wciaz im brużdzi a jakos go nie ruszaja.
zuo
użytkownik

Postprzez gunnie » wtorek, 19 lip 2011, 14:58

Pyramide napisał(a):w zależności od swoich poglądów politycznych i ewentualnie od stopnia okadzenia swojego mózgu.

zawsze podpisujesz się pod takimi radykalnymi stwierdzeniami? jeśli tak, to pamiętaj, ze w każdej partii od prawicy do lewicy można znaleźć ludzi mądrych i głupich, zdolnych i partaczy, dobrych służących ludziom i takich dla których liczy się własny interes, a stopień okadzenia mózgu nie idzie w parze z poglądami politycznymi...można by podać co najmniej kilka przykładów obietniczych okadzanek PO, ale ten chyba najbardziej dotrze , bo i Ciebie łupnął po kieszeni-to nie PiS z Kaczyńskim obiecywał zmniejszenie podatków, albo podatek liniowy...wiec pytam sie? GDZIE SĄ NASZE PODATKI? bo z tego co pamiętam zamiast 22 mamy dziś 23 %, wiec samo nasuwa sie drugie pytanie kto komu i gdzie okadził mózg...;-)?
pokusiłbym sie nawet o stwierdzenie kto kłamał?
gunnie
użytkownik

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny