Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Proponuję udział w wyborach i oddanie nieważnego głosu

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez tomi308 » wtorek, 26 lip 2011, 15:46

Pyramide napisał(a):PiS i RM nie ważne jaką ilością głosów wygra i tak przekuje to na swój sukces i będzie rządzić w stylu już nam znanym pod kierownictwem.....

Ale oni zawsze odnoszą sukces i nie ważne czy wygrają czy przegrają.
tomi308
użytkownik

Na forum od: 11 lut 2011, 10:02

Postprzez SP&C » wtorek, 26 lip 2011, 19:04

staszeks napisał(a):Tak się dziwnie składa, że rządzić ktoś musi,
niech więc przynajmniej ma świadomość,
że jego rządy są sprawowane tylko dlatego, że ktoś musi.

Myślę, że mogą żyć, i to dobrze,właśnie z tą świadomością.
Takie akcje, mogą dać skutek, ale w wyborach samorządowych.

A dla niektórych (fanatyków jedynej słusznej partii), wklejam taki link, o wyborach

http://expressplocki.pl/index.php?nazwa ... id_ak=3233

a tak btw., ludzie, którzy uczestniczą w wyborach z hasłem "wybieram mniejsze zło", powinni mieć dożywotni zakaz udziału w wyborach.
SP&C
użytkownik

Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez GrzegorzD » wtorek, 26 lip 2011, 19:18

Idzidzie na wybory. Głosujcie na Po, PSL, SLD UPR... kogokolwiek. Tylko nie na Jarka i reszte oszołomów z Pis-du.
GrzegorzD
użytkownik

Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03

Postprzez csr » wtorek, 26 lip 2011, 19:20

Pyramide napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):To co trwamy w tym gówn** dalej?
pozdrawiam

Ja obstaję przy mniejszym np.PO+SLD /bez PSL/

Gratuluje rozumu.
Na prawde jestescie tak az slepi ze dalej bedziecie na nich glosowac ? PO ? litości.
Ostatnio edytowano wtorek, 26 lip 2011, 19:24 przez csr, łącznie edytowano 1 raz
El Psy Kongroo
csr
użytkownik

Na forum od: 12 lip 2011, 18:01

Postprzez zuo » wtorek, 26 lip 2011, 19:53

csr napisał(a):
Pyramide napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):To co trwamy w tym gówn** dalej?
pozdrawiam

Ja obstaję przy mniejszym np.PO+SLD /bez PSL/

Gratuluje rozumu.
Na prawde jestescie tak az slepi ze dalej bedziecie na nich glosowac ? PO ? litości.

A co Waść proponujesz?
zuo
użytkownik

Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 26 lip 2011, 20:49

zuo napisał(a):A co Waść proponujesz?

Kto mądry oddaje nieważny głos i rysuje dużego KARNEGO KUTA** dla polityków :)
Pan Kazimierz
użytkownik

Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez zuo » wtorek, 26 lip 2011, 23:22

Pan Kazimierz napisał(a):

Obawiam sie ze reszta moze zaglosowac po swojemu i wtedy ja obudze sie w rzeczywistosci ktora znowu mi sie nie spodoba.
zuo
użytkownik

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 27 lip 2011, 09:12

zuo napisał(a):

Obawiam sie ze reszta moze zaglosowac po swojemu i wtedy ja obudze sie w rzeczywistosci ktora znowu mi sie nie spodoba.

No jeśli obecna rzeczywistość podoba Ci się bardzo to musisz glosować wg uznania :)
Pan Kazimierz
użytkownik

Postprzez zuo » środa, 27 lip 2011, 09:24

zuo napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):Kto mądry oddaje nieważny głos i rysuje dużego KARNEGO KUTA** dla polityków :)

No jeśli obecna rzeczywistość podoba Ci się bardzo to musisz glosować wg uznania :)

Naprawde wole to niz rzady pisowskich oszołomów.
zuo
użytkownik

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 27 lip 2011, 09:43

zuo napisał(a):
zuo napisał(a):Obawiam sie ze reszta moze zaglosowac po swojemu i wtedy ja obudze sie w rzeczywistosci ktora znowu mi sie nie spodoba.

Niby tak - wracamy do wyboru mniejszego zła i ciągłego narzekania i tak do usranej śmierci zamiast próbować coś zmienić. To właśnie obecna Polska.
Pan Kazimierz
użytkownik

Postprzez Pyramide » środa, 27 lip 2011, 10:00

Brawo Kazimierz.Czujesz temat mniejszego zła.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik

Na forum od: 20 lis 2008, 09:29

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 27 lip 2011, 10:25

Pyramide napisał(a):Brawo Kazimierz.Czujesz temat mniejszego zła.

Nie wiem czy czuje ale chcę aby naród powstał w końcu z kolan i WSPÓLNYM GŁOSEM powiedział w WOLNYM KRAJU : MAMY K**** DOŚĆ WAS ZŁODZIEJE WYPADACIE Z GRY !!!!
Ostatnio edytowano środa, 27 lip 2011, 10:25 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik

Postprzez GP » środa, 27 lip 2011, 10:33

Pan Kazimierz napisał(a):Niby tak - wracamy do wyboru mniejszego zła i ciągłego narzekania i tak do usranej śmierci zamiast próbować coś zmienić. To właśnie obecna Polska.

Ja mimo wszystko wolę to "mniejsze zło", które przynajmniej nie robi obciachu w świecie i jako tako się prezentuje. Cała reszta "odgórnych" spraw mnie nie interesuje.

Jak ktoś sobie ma poradzić w życiu, to sobie poradzi. Ale niestety Polak potrafi tylko narzekać i winę swoich niepowodzeń zrzucać na kogoś innego (np. na rząd).
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
GP
użytkownik

Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez zuo » środa, 27 lip 2011, 10:42

zuo napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):No jeśli obecna rzeczywistość podoba Ci się bardzo to musisz glosować wg uznania :)

Niby tak - wracamy do wyboru mniejszego zła i ciągłego narzekania i tak do usranej śmierci zamiast próbować coś zmienić. To właśnie obecna Polska.

Alez ja bardzo bym chcial zeby w koncu sytuacja uległa 'rzeczywistej' zmianie. Niestety 'zycie to nie je bajka' i mam swiadomosc ze taki gest, sluszny czy nie, po primo: nie spotkalby sie z jakims wielkim przejeciem ze strony polityków, raczej bylby dla nich dodatkowym impulsem do dalszego obrzucania sie blotkiem, secundo: zostalby wykorzystany przez ktoras ze stron - wiesz, tak jak znalezc sie w skarbcu pełnym złota i umówic sie ze nic nie wynosimy ale jednoczesnie wszyscy zamykamy oczy.
zuo
użytkownik

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 27 lip 2011, 10:54

zuo napisał(a):Alez ja bardzo bym chcial zeby w koncu sytuacja uległa 'rzeczywistej' zmianie.

W Polsce wszyscy wszystko chcą tylko problem w tym że niewielu cokolwiek robi - np. wszyscy chcą mieć wysportowaną figurę ale jak trzeba się spocić to już nie ma chętnych lepiej i łatwiej posiedzieć przed TV lub wyskoczyć na MCsyfa itd itd
Pan Kazimierz
użytkownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny