Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Proponuję udział w wyborach i oddanie nieważnego głosu

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez zuo » środa, 27 lip 2011, 11:30

Pan Kazimierz napisał(a):
zuo napisał(a):Alez ja bardzo bym chcial zeby w koncu sytuacja uległa 'rzeczywistej' zmianie.

W Polsce wszyscy wszystko chcą tylko problem w tym że niewielu cokolwiek robi - np. wszyscy chcą mieć wysportowaną figurę ale jak trzeba się spocić to już nie ma chętnych lepiej i łatwiej posiedzieć przed TV lub wyskoczyć na MCsyfa itd itd

OK. Twoja propozycja wyglada tak jakby osoba chcaca miec wysportowana figure zalozyla sobie pasek z telezakupów Mango.
zuo
użytkownik

Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 27 lip 2011, 11:37

zuo napisał(a):OK. Twoja propozycja wyglada tak jakby osoba chcaca miec wysportowana figure zalozyla sobie pasek z telezakupów Mango.

A to ten pasek nie działa ??? :)

Sorki ale twoja propozycja jak dalsze wpier**** fastfood'ów :)
Jeśli masz ciekawszy pomysł podziel się z nami. Chętni poczytamy :)
Ostatnio edytowano środa, 27 lip 2011, 11:43 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik

Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez csr » środa, 27 lip 2011, 11:49

GP napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):Niby tak - wracamy do wyboru mniejszego zła i ciągłego narzekania i tak do usranej śmierci zamiast próbować coś zmienić. To właśnie obecna Polska.

Ja mimo wszystko wolę to "mniejsze zło", które przynajmniej nie robi obciachu w świecie i jako tako się prezentuje. Cała reszta "odgórnych" spraw mnie nie interesuje.

To obciach jest dla Ciebie wazniejszy niz to co rzeczywiscie w kraju sie dzieje ? BO ja osobiscie mam totalnie gdzies co inne kraje o nas sadza, ktos jest madry to ma wlasne zdanie.
Wg mnie PO nie jest mniejszym zlem, nic nie jest w tym momencie mniejszym zlem. Do wlaczy powinien wejsc ktos świezy, z realnym planem na przyszlosc.
Chce tylko przypomniec - PO zrobilo praktycznie wszystko na opak jak mieli w planie wyborczym, wiec pozdro.
El Psy Kongroo
csr
użytkownik

Na forum od: 12 lip 2011, 18:01

Postprzez GP » środa, 27 lip 2011, 12:25

csr - jako osoba, która trochę podróżuje po różnych krajach, chcę aby Polska mimo wszystko była pozytywnie i poważnie postrzegana, a nie jako pośmiewisko. Przykładowo będąc w Afryce (p.s. zdjęcia na mojej stronie :P ) spotkałem Chińczyka, z którym chwilę pogadałem. Gdy dowiedział się, że jestem z Polski, to miał trochę ubawu, więc się trochę pośmialiśmy razem ;) Jednak w głębi duszy było mi przykro, że nasz kraj jest źródłem śmiechu wśród ludzi "z zewnątrz".

csr napisał(a):BO ja osobiscie mam totalnie gdzies co inne kraje o nas sadza, ktos jest madry to ma wlasne zdanie.

Nie wiem, czy jestem mądry, czy nie, ale na pewno mam własne zdanie. Co nie zmienia jednak faktu, że zależy mi na opinii innych. Mieć totalnie gdzieś, co ktoś inny myśli nazwałbym raczej narcyzmem, zapatrzeniem w siebie...

W każdym razie dla mnie polityka, to taki teatrzyk. A w teatrzyku wolę patrzeć na sensownie wyglądających ludzi. Natomiast wybór takiej, czy innej partii niczego nie zmienia, pod względem samego rządzenia. Poza tym nie urodził się taki, który by zadowolił wszystkich ;)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
GP
użytkownik

Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 27 lip 2011, 12:52

GP - jak się przejmujesz jakimś Chińczykiem spotkanym w Afryce to współczuje. Ja podróżując spotykałem wielu obcokrajowców i jakoś zawsze rozmawiało się nam super i nikt się z nikogo nie nabijał - no może wyjątkiem byli Japończycy z racji swojego zachowania z których nabijają się prawie wszyscy ;)

A nie przejmowanie się czyimś zdaniem (tym bardziej obcych mi ludzi) absolutnie nie nazwałbym narcyzmem czy zapatrzeniem w siebie - mylisz pojęcia.
Ostatnio edytowano środa, 27 lip 2011, 12:56 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik

Postprzez staszeks » środa, 27 lip 2011, 12:58

GP napisał(a):csr - jako osoba, która trochę podróżuje po różnych krajach, chcę aby Polska mimo wszystko była pozytywnie i poważnie postrzegana, a nie jako pośmiewisko. Przykładowo będąc w Afryce (p.s. zdjęcia na mojej stronie :P ) spotkałem Chińczyka, z którym chwilę pogadałem. Gdy dowiedział się, że jestem z Polski, to miał trochę ubawu, więc się trochę pośmialiśmy razem ;) Jednak w głębi duszy było mi przykro, że nasz kraj jest źródłem śmiechu wśród ludzi "z zewnątrz".

csr napisał(a):BO ja osobiscie mam totalnie gdzies co inne kraje o nas sadza, ktos jest madry to ma wlasne zdanie.

Nie wiem, czy jestem mądry, czy nie, ale na pewno mam własne zdanie. Co nie zmienia jednak faktu, że zależy mi na opinii innych. Mieć totalnie gdzieś, co ktoś inny myśli nazwałbym raczej narcyzmem, zapatrzeniem w siebie...

W każdym razie dla mnie polityka, to taki teatrzyk. A w teatrzyku wolę patrzeć na sensownie wyglądających ludzi. Natomiast wybór takiej, czy innej partii niczego nie zmienia, pod względem samego rządzenia. Poza tym nie urodził się taki, który by zadowolił wszystkich ;)

Złodziej wyglądający na złodzieja niewiele ukradnie.
I tak podobnie.
Śmieszny polityk jednak chyba mniej narozrabia.
Gdyby wszyscy oddali nieważne głosy być może do niektórych
dotarłoby, że coś jednak trzeba zmienić.
Próby wyboru mniejszego zła powtarzamy od iluś lat i........
Jako wniosek z tych prób ........... wybieramy mniejsze zło.
Może jednak coś zróbmy inaczej bo politycy juz przywykli że zawsze wybieramy
mniejsze zło i są przekonani, że tak będzie dalej.
Ostatnio edytowano środa, 27 lip 2011, 13:05 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik

Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 27 lip 2011, 13:06

staszeks napisał(a):Gdyby wszyscy oddali niewazne głosy być może do niektórych
dotarłoby, że coś jednak trzeba zmienić.
Próby wyboru m,niejszego zła powtarzamy od iluś lat i........
Jako wniosek z rezultatów tych prób ........... wybieramy mniejsze zło.
Może jednak coś zróbmy inaczej bo politycy juz przywykli że zawsze wybieramy
mniejsze zło i są przekonani, że tak będzie dalej.

Dokładnie Staszku - od lat to samo !!!
Od lat słyszę - nie idę na wybory bo nie ma na kogo głosować albo idę wybrać mniejsze zło.
Zróbmy może w końcu coś aby pokazać że NAM POLAKOM ZALEŻY NA POLSCE czyli idźmy na wybory i głosujmy wg sumienia czyli jak nie mam na kogo to oddaje NIEWAŻNY GŁOS a nie po raz kolejny wybierajmy mniejsze zło i poniżajmy NASZĄ OJCZYZNĘ.
Pan Kazimierz
użytkownik

Postprzez zuo » środa, 27 lip 2011, 13:33

zuo napisał(a):OK. Twoja propozycja wyglada tak jakby osoba chcaca miec wysportowana figure zalozyla sobie pasek z telezakupów Mango.

Nie mam, niemniej jednak po uskutecznieniu Twojego pomyslu mozemy zaczac wpieprzac obierki z ziemniaków.
zuo
użytkownik

Postprzez zuo » środa, 27 lip 2011, 13:34

csr napisał(a):Chce tylko przypomniec - PO zrobilo praktycznie wszystko na opak jak mieli w planie wyborczym, wiec pozdro.

Ale wiesz jakie sa tego przyczyny?
zuo
użytkownik

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 27 lip 2011, 13:40

zuo napisał(a):

Nie mam, niemniej jednak po uskutecznieniu Twojego pomyslu mozemy zaczac wpieprzac obierki z ziemniaków.

Fajnie krytykować jak się nie ma nic do zaproponowania.
A myślisz że realizacja Twojego pomysłu pozwoli nam tego uniknąć? Bo ja się obawiam że nie. Rozpie***** ten kraj do reszty a my siedzimy i patrzymy jak nakładają kolejne podatki, opłaty itp.
Ostatnio edytowano środa, 27 lip 2011, 13:45 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik

Postprzez GP » środa, 27 lip 2011, 15:36

Pan Kazimierz napisał(a):GP - jak się przejmujesz jakimś Chińczykiem spotkanym w Afryce to współczuje.

To tylko przykład, że nawet na "końcu świata" się z nas śmieją. Przykładów mógłbym podać o wiele więcej. A rozmawiało się nam również super, nie przeczę :)

Pan Kazimierz napisał(a):A nie przejmowanie się czyimś zdaniem (tym bardziej obcych mi ludzi) absolutnie nie nazwałbym narcyzmem czy zapatrzeniem w siebie - mylisz pojęcia.

Wiem, zabrakło mi słowa, więc próbowałem nadrobić innymi :P
Mam na myśli osobnika, który nie widzi nic dalej, poza czubek swojego nosa...
GP
użytkownik

Postprzez SP&C » środa, 27 lip 2011, 20:23

GP napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):GP - jak się przejmujesz jakimś Chińczykiem spotkanym w Afryce to współczuje.

To tylko przykład, że nawet na "końcu świata" się z nas śmieją.

Byłem to tu , to tam i nawet na "końcu świata," nikt się ze mnie nie śmiał. Raz jeden to ja obśmiałem się z Chińczyka(na lotnisku w Monachium), jak widziałem , jak czyta książkę z "robaczkami" w kierunku odmiennym, niz nasz. Myślisz, że Chińczyk po przyjeździe do domu, mówił, że Polacy się z nich śmieją? Może GP coś z Tobą nie tak, masz np. 2m wzrostu? ;)

zuo napisał(a):
csr napisał(a):Chce tylko przypomniec - PO zrobilo praktycznie wszystko na opak jak mieli w planie wyborczym, wiec pozdro.

Ale wiesz jakie sa tego przyczyny?

Jak to jakie? Przecież to proste, to wszystko przez pisiorów i Kaczora. No i Ziobre oczywiście.
SP&C
użytkownik

Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez zuo » środa, 27 lip 2011, 21:33

SP&C napisał(a):Jak to jakie? Przecież to proste, to wszystko przez pisiorów i Kaczora. No i Ziobre oczywiście.

A to wspołczuje.
zuo
użytkownik

Postprzez GP » środa, 27 lip 2011, 21:54

SP&C napisał(a):Może GP coś z Tobą nie tak, masz np. 2m wzrostu? ;)

Może :D
Ale, ale... ja nie powiedziałem, że on się śmiał ze mnie. Nie, on się śmiał ogólnie z Polski :)
GP
użytkownik

Postprzez SP&C » środa, 27 lip 2011, 21:57

GP napisał(a):
SP&C napisał(a):Może GP coś z Tobą nie tak, masz np. 2m wzrostu? ;)

Może :D
Ale, ale... ja nie powiedziałem, że on się śmiał ze mnie. Nie, on się śmiał ogólnie z Polski :)

To jako patriota, mogłeś mu pociągnąć z dyni i byłoby po sprawie ;)
SP&C
użytkownik

Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny