Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Wybory 2011

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez lag » piątek, 9 wrz 2011, 09:05

haha :lol:

Może im zostały stare plakaty i przerobili, żeby ograniczyć koszty :P
Ostatnio edytowano piątek, 9 wrz 2011, 09:06 przez lag, łącznie edytowano 1 raz
troll bros
lag
użytkownik

Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez 10RONNIE10 » piątek, 9 wrz 2011, 18:06

miro napisał(a):
10RONNIE10 napisał(a):Wielki napis pis coś tam, adres strony z programem PiSu i ..... Zdjęcie Pary prezydenckiej ....
I kto mi jeszcze powie ze na smoleńsku pis nie robi kampani !

A to ci dopiero. PiS reklamuje Komorowskiego z małżonką? ;)

Poprzedniej pary prezydenckiej ....

I nie udawaj i nie odwracaj kota ogonem ... Widzisz ze sobie robiąkampanie na wypadku w smoleńsku to jużnie jesteś taki mądry i uszczypliwy co ?
Ostatnio edytowano piątek, 9 wrz 2011, 18:07 przez 10RONNIE10, łącznie edytowano 1 raz
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik

Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Piotrek » piątek, 9 wrz 2011, 18:29

Własnie zaczyna się debata na temat polityki zagranicznej w TVN24, przedstawiciele czterech partii , zgadnijcie kto w niej nie uczestniczy? pozdrawiam
Piotrek
użytkownik

Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez zuo » piątek, 9 wrz 2011, 19:37

Piotrek napisał(a):Własnie zaczyna się debata na temat polityki zagranicznej w TVN24, przedstawiciele czterech partii , zgadnijcie kto w niej nie uczestniczy? pozdrawiam

Oczywiscie ten kto nie ma nic konstruktywnego do powiedzenia.
zuo
użytkownik

Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez Piotrek » piątek, 9 wrz 2011, 19:53

Ta debata nie dotyczyła katastrofy smoleńskiej. Równie dobrze możnaby to samo napisać o każdej debacie od zdrowia do podatków, i znamy odpowiedź absencji. Tak sobie myślę, w sensie oczywiście absurdu, gdyby PiS wygrał wybory, to w rządzie najważniejszym ministerstwem oprócz ścigania innych układów niż swoje byłoby MINISTERSTWO KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ z największym budżetem i poparciem narodu. pozdrawiam
Piotrek
użytkownik

Postprzez ZIZ » piątek, 9 wrz 2011, 20:20

zuo napisał(a):
Piotrek napisał(a):Własnie zaczyna się debata na temat polityki zagranicznej w TVN24, przedstawiciele czterech partii , zgadnijcie kto w niej nie uczestniczy? pozdrawiam

To nie jest publiczna telewizja l skoro piisiurki od lat nazywajá já Tusk Network Vision to trudno sié ich tam spodziewac. A poza tym to TVN nie zauwza 2 komitetow zarejestrowanych jako ogólnopolskie i nie zaprasza Palikota czy tez Zietka. Popisy pani Monisi O. sa juz nudne.
Ostatnio edytowano piątek, 9 wrz 2011, 20:20 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik

Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32

Postprzez lag » piątek, 9 wrz 2011, 22:59

zuo napisał(a):

NIE MA TUSKA?
troll bros
lag
użytkownik

Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez ZIZ » sobota, 10 wrz 2011, 12:15

Piotrek napisał(a):Ta debata nie dotyczyła katastrofy smoleńskiej.

Tylko ze pierwsze pytanie pani Monika Olejnik zadala wszystkim o katastrofie smoleskiej!

> miro/ wlasnie trwa festiwal obiecanek i serwuja smierdzaca kaszanke wyborcza
Gras obiecal bezplatne autostrady, Kaczynski 15 000 gabinetow lekarskich i stomatologicznych w szkoach, bezplatne przedszkola i inne tere fere.
A wszystko to z duzych nadwyzek budzetowych, z nadmiaru wolnej kasy w sluzbie zdrowia z ktora nfz-ty nie maja co zrobic; z budzetow gmin ktore chetnie doloza do szkol i przedszkoli swoje spore nadwyzki :D :D :D
Ostatnio edytowano sobota, 10 wrz 2011, 12:22 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik

Postprzez Piotrek » sobota, 10 wrz 2011, 12:32

ZIZ napisał(a):

Tylko ze pierwsze pytanie pani Monika Olejnik zadala wszystkim o katastrofie smoleskiej!:D :D :D

Jaka była treść dokładnie tego pytania i z czym powiązane, czyżby z prowadzoną przez PiS kampanią wyborczą? , bo nikt inny tym wypadkiem nie zajmuje się. Wszystkie partie oprócz PiS uważają temat wypadku lotniczego w Smoleńsku za zamknięty, zwłaszcza w powiązaniu z agitacją wyborczą, są dużo ważniejsze problemy, ale nie dla PiS. Więc czemu Pani Fotyga nie pofatygowała się na to spotkanie żeby przedstawić prawdziwy obraz wizji polityki zagranicznej PiS, już zaczynam się bać, jej fobii i niekompetencji. pozdrawiam
Piotrek
użytkownik

Postprzez Filip47 » sobota, 10 wrz 2011, 12:42

Miro dumny z Ameryki, czy ty na pewno mieszkasz w USA? Przecież tam aż gęsto od lewackiej poprawności politycznej. najlepszym dowodem rządy Obamy. A te numery i wyczyny banków, a zadłużenie o jakim świat nie słyszał, na które amerykańskie "elity" znalazły sposób: drukowanie pieniędzy. Żenada. Przecież ta nadymana bańka musi pęknąć. A jakie będą skutki dla świata?
Filip47
użytkownik

Na forum od: 4 sie 2010, 23:59

Postprzez ZIZ » sobota, 10 wrz 2011, 13:07

Piotrek napisał(a):
ZIZ napisał(a):

Tylko ze pierwsze pytanie pani Monika Olejnik zadala wszystkim o katastrofie smoleskiej!:D :D :D

Jaka była treść dokładnie tego pytania i z czym powiązane, czyżby z prowadzoną przez PiS kampanią wyborczą? , bo nikt inny tym wypadkiem nie zajmuje się.

Na stronie TVN byla calosc, teraz pozostalo video, ktore jest skrotem:

http://www.tvn24.pl/0,11244.1,,,pierwsz ... aport.html

Tak wiec pytanie pani Moniki wycieto a relacja rozpoczyna sie od odpowiedzi na nie pana Kowala.

ZIZ
użytkownik

Postprzez Ryszard O. » niedziela, 11 wrz 2011, 12:18

Negować wybory. Już dosyć napsuli. Przynajmniej cztery lata bez parlamentu. Zobaczymy, co ci pseudo politycy zrobią z sobą.
Bic Cyc "Piosenka o solidarności"
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik

Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Postprzez Pyramide » niedziela, 2 paź 2011, 17:11

"PiS instruuje jak fałszować wybory?"
http://wybory.wp.pl/title,PiS-instruuje ... omosc.html
Po trupach do koryta,fuj.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik

Na forum od: 20 lis 2008, 09:29

Postprzez SP&C » niedziela, 2 paź 2011, 17:26

Pyramide napisał(a):"PiS instruuje jak fałszować wybory?"
http://wybory.wp.pl/title,PiS-instruuje ... omosc.html
Po trupach do koryta,fuj.

Pyramide, opanowałaś sztukę czytania - brawo, sztukę kopiowania - brawo, nawet sztukę pisania- też brawo, ale czytanie ze zrozumieniem, to dla Ciebie nieosiągalna dziedzina. Może warto czytać na głos?
SP&C
użytkownik

Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez Pyramide » niedziela, 2 paź 2011, 18:48

SP&C nie reaguj tak nerwowo na krytykę Pisu.Ty poczytaj sobie brewiarz na głos.
-"poniedziałek złożymy do sądu w trybie wyborczym pozew przeciw Jarosławowi Kaczyńskiemu w związku z nieprawdziwymi informacjami, jakie prezes PiS podał o zwalnianiu niepełnosprawnych za rządów PO" G Schetyna
-Wojewódzki Kuba: Boję się PiS. Potrzebny jest powszechny alert.
-"My zapewniamy tych, co się boją (...) powrotu Kaczyńskiego do władzy: największą i jedyną gwarancją, że Kaczyński na pewno nie wróci do władzy jest właśnie Ruch Palikota".
Po trupach do koryta.Zgadnij kto?
http://www.newsweek.pl/bins/Media/Pictu ... _thb10.jpg
Ostatnio edytowano niedziela, 2 paź 2011, 18:56 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik

Na forum od: 20 lis 2008, 09:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny