Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

KNP

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez TSP » środa, 12 paź 2011, 21:50

Jaki eksperyment Kryspinie? przecież to są rozwiązania jakie obowiązywały w wolnej Ameryce do 1913 roku. Rząd nie ingerował tak w życie ludzi jak robi to teraz. Bierze się pieniądze za to by uchwalać głupkowate ustawy, które zaraz po uchwaleniu nadają się do kosza lub nowelizacji. 500 tyś urzędników trzeba wyżywić. Poczytaj trochę inne gazety niż Wyborcza. Jeśli Kaczyński i Tusk są prawicowi wg Ciebie to znaczy, że nie masz podstawowej wiedzy czym jest prawica, a czym lewica. Ci panowie oprócz tego, że sami siebie nazywają prawicowymi politykami, to nic ich nie łączy z prawicą. Bo mówią jedno, robią co innego. Zabieranie jednemu, a dawanie drugiemu to jest socjal. Karol Marks mawiał. Aby wprowadzić socjalizm, należy wprowadzić demokrację. Korwin uzupełnił.Demokracja to rządy idiotów. Każdy wie, że ich jest więcej. A Benjamin Franklin podał definicję. Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania! Dlatego Republika Konstytucyjna jest najlepsza. Wtedy owca może się obronić, przed pazernymi wilkami, które głosują nad jej losem.
TSP
użytkownik

Na forum od: 5 cze 2007, 21:09

Postprzez lag » środa, 12 paź 2011, 22:14

troll bros
lag
użytkownik

Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez Kryspin » czwartek, 13 paź 2011, 00:50

TSP napisał(a):Jaki eksperyment Kryspinie? przecież to są rozwiązania jakie obowiązywały w wolnej Ameryce do 1913 roku. Rząd nie ingerował tak w życie ludzi jak robi to teraz. Bierze się pieniądze za to by uchwalać głupkowate ustawy, które zaraz po uchwaleniu nadają się do kosza lub nowelizacji. 500 tyś urzędników trzeba wyżywić. Poczytaj trochę inne gazety niż Wyborcza. Jeśli Kaczyński i Tusk są prawicowi wg Ciebie to znaczy, że nie masz podstawowej wiedzy czym jest prawica, a czym lewica. Ci panowie oprócz tego, że sami siebie nazywają prawicowymi politykami, to nic ich nie łączy z prawicą. Bo mówią jedno, robią co innego. Zabieranie jednemu, a dawanie drugiemu to jest socjal. Karol Marks mawiał. Aby wprowadzić socjalizm, należy wprowadzić demokrację. Korwin uzupełnił.Demokracja to rządy idiotów. Każdy wie, że ich jest więcej. A Benjamin Franklin podał definicję. Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania! Dlatego Republika Konstytucyjna jest najlepsza. Wtedy owca może się obronić, przed pazernymi wilkami, które głosują nad jej losem.

Co do tych "czerwonych" imputacji to - Po pierwsze, na jakiej podstawie osadzasz, ze czytam wylacznie Wyborcza? Kuriozalne wynikanie inferencyjne, zeby nie powiedziec brak rozwagi. Po drugie, gdzie i kiedy wypowiadalem sie o Tusku lub Kaczynskim jako o prawicowych politykach?

Wracajac do meritum, tzn. JKM. Obecnie poziom wladz umyslowych tego pana budzi u mnie watpliwosci. Jak mozna powaznie traktowac polityka, ktory na publicznym spotkaniu opowiada ludziom, ze tyrania to najlepszy ustroj (Kiecle 2007), a jednoczesnie glorifikuje rzady prawa. Polityka, ktory uwaza, ze: "Hitler nie byl zbytnim antysemita", "demokracja to smierdzace gowno", "zony nie mozna zgwalcic", gen. Jaruzelski czlowiek zacny. Najlepsza jest ta perelka, ale pozwolmy zabrac glos Janowi: "Jak mialem 18 lat to mialem co najmniej dwie propozycje od 13-latek, w jednym przypadku doszlo do rozmaitych pieszczot. Jakos im wytlumaczylem, ze sa za mlode. Zreszta, pewno mialem wiecej nieletnich. Kto sie pyta dziewczyny, czy ma 15 lat i dwa dni - czy jej dwoch dni brakuje.

Drodzy korwinisci, do roboty!

Obrazek
Ostatnio edytowano czwartek, 13 paź 2011, 01:01 przez Kryspin, łącznie edytowano 1 raz
Kryspin
użytkownik

Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez 10RONNIE10 » czwartek, 13 paź 2011, 01:05

Ehhh no nie wiem ale mi się podoba większość tego co powiedział :) I dyktatura jest najlepszym ustrojem :) Np Gen.Pinochet :)
Z tą piętnastolatką też bym się nie zastanawiał czy dwa dni w tą czy w tamtą ;)
I demokracja to faktycznie śmierdzące gówno ...

Kolego to są fakty i nie pisz "Drodzy korwinisci, do roboty!" tylko udowodnij że tak nie jest.
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik

Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Kryspin » czwartek, 13 paź 2011, 01:19

10RONNIE10 napisał(a):Ehhh no nie wiem ale mi się podoba większość tego co powiedział :) I dyktatura jest najlepszym ustrojem :) Np Gen.Pinochet :)

Kolego to są fakty i nie pisz "Drodzy korwinisci, do roboty!" tylko udowodnij że tak nie jest.

Nie bardzo rozumie...udowodnic co? Pociag 13-latki do Korwina, czy preferencje Korwina do 13-latek? :)
Ostatnio edytowano czwartek, 13 paź 2011, 01:20 przez Kryspin, łącznie edytowano 1 raz
Kryspin
użytkownik

Postprzez TSP » czwartek, 13 paź 2011, 08:14

Jeśli nie ma argumentów to trzeba sięgać do rozmów o 13 latkach i o tym na kogo lecą bądz też nie.
TSP
użytkownik

Na forum od: 5 cze 2007, 21:09

Postprzez lag » czwartek, 13 paź 2011, 08:24

A czego tu bronić? Mam takie same poglądy co Korwin. :]
troll bros
lag
użytkownik

Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez 10RONNIE10 » czwartek, 13 paź 2011, 10:23

Kryspin napisał(a):
10RONNIE10 napisał(a):Ehhh no nie wiem ale mi się podoba większość tego co powiedział :) I dyktatura jest najlepszym ustrojem :) Np Gen.Pinochet :)

Nie bardzo rozumie...udowodnic co? Pociag 13-latki do Korwina, czy preferencje Korwina do 13-latek? :)

A Kaczyński ma pociąg do kotów i co ? :P

Z resztą jak już to 15 latek i to paredziesiąt lat temu a nie dzisiaj z tego co dobrze zrozumiałem ;)
A Kaczor dalej ma kota :P

(tak, poziom dyskusji został obniżony ;) )
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

10RONNIE10
użytkownik

Postprzez Kryspin » czwartek, 13 paź 2011, 17:20

TSP napisał(a):Jeśli nie ma argumentów to trzeba sięgać do rozmów o 13 latkach i o tym na kogo lecą bądz też nie.

Probowalem prowadzic polemike merytoryczna, posilkujac sie argumentami, a odpowiedz blogera byla pejoratywnie lapidarna.
Ostatnio edytowano czwartek, 13 paź 2011, 17:22 przez Kryspin, łącznie edytowano 1 raz
Kryspin
użytkownik

Postprzez 10RONNIE10 » czwartek, 13 paź 2011, 19:35

Ehhh używając mądrych słów nie podnosisz jakości rozmowy.
Narazie rzucasz jakies bzdury jako dowody na to ze JKM jest niepoczytalny i za stary na polityke ale i Ja i reszta pewnie chciała by konkretów ...
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

10RONNIE10
użytkownik

Postprzez Kryspin » piątek, 14 paź 2011, 01:32

10RONNIE10 napisał(a):Ehhh używając mądrych słów nie podnosisz jakości rozmowy.
Narazie rzucasz jakies bzdury jako dowody na to ze JKM jest niepoczytalny i za stary na polityke ale i Ja i reszta pewnie chciała by konkretów ...

Co do podnoszenia "jakosci rozmowy", to nie jestem calkowicie przekonany, ze jestes na ten nowy wyzszy poziom gotowy. Jezeli jednak chcesz polemizowac bez uzywania inwektyw to daj znac.
Kryspin
użytkownik

Postprzez rev » czwartek, 20 paź 2011, 14:58

Myślę, że ludzie są po prostu za tępi by zrozumieć cokolwiek z tego co mówi JKM, brak im wyobraźni i dystansu. A przede wszystkim boją się zmian. Wolą zachować status quo i klepać bidę niż zaryzykować jakąś zmianę.

Tutaj ciekawy art. : http://4wladza.nowyekran.pl/post/27561, ... az-kolejny
rev
użytkownik

Na forum od: 12 sie 2008, 08:43

Postprzez GP » wtorek, 17 lip 2012, 08:03

10RONNIE10 napisał(a):Proponuje wklejać ciekawe wypowiedzi Pana Janusza i Parti KNP co by otworzyć oczy tym którzy chcą nadal głosować na złodziei.

Bardzo "ciekawa" wypowiedź, dość świeża: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/korwin-m ... omosc.html :rolleyes:

Naprawdę, bardzo yntelygentny człowiek, nie ma co :/
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
GP
użytkownik

Postprzez Nenar » wtorek, 17 lip 2012, 09:04

Tylko, czy dostałaby się do sejmu, gdyby nie przeszła operacji zmiany płci? Nie sądzę...
JKM akurat teraz ma rację, tylko, że jak zawsze mówi to swoim korwinowym tonem
Nenar
użytkownik

Na forum od: 21 mar 2008, 14:26

Postprzez Piotrek » wtorek, 17 lip 2012, 09:23

Jakby JKM także zmienił płeć to może w końcu dostałby się do sejmu i przestał zazdrościć innym, którzy już tam są.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny