Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Jarosław Kaczyński - polski mąż stanu

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez SP&C » czwartek, 12 kwi 2012, 19:29

Zapraszam do dyskusji, leczymy w nim zespół natręctw ;)
SP&C
użytkownik

Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 12 kwi 2012, 19:36

miauuuu miauuuuu miauuuu

:D
Ostatnio edytowano czwartek, 12 kwi 2012, 19:36 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik

Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Piotrek » czwartek, 12 kwi 2012, 20:03

Pan Kazimierz napisał(a):miauuuu miauuuuu miauuuu

Popieram ten ważny głos, i dodaję swoje malutkie hau, hau.pozdrawiam
Piotrek
użytkownik

Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Nenar » czwartek, 12 kwi 2012, 21:34

Jaki mąż, jaki mąż? Stary kawaler...
Nenar
użytkownik

Na forum od: 21 mar 2008, 14:26

Postprzez Pyramide » piątek, 13 kwi 2012, 07:01

"Co do tego nie ma żadnej wątpliwości, że prześladuje mnie mój kot."
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Jar ... ie_intymne
Mistrz perfidnego grania uczuciami nad grobami zmarłych w katastrofie smoleńskiej.
Sześciokrotny omc "wygrany" jako ten jak w temacie,mąż /kogo?/ stanu "wolnego"
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik

Na forum od: 20 lis 2008, 09:29

Postprzez Lapa_Christi » piątek, 13 kwi 2012, 08:37

hahahhaha taki temat, to raczej do działu "Satyra" albo "rubaszne zarty" :) pozdrawiam
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Lapa_Christi
użytkownik

Na forum od: 19 lip 2007, 11:51

Postprzez Santos » piątek, 13 kwi 2012, 17:07

ZIZ to do Twojego wpisu w temacie krytyka rządu.
Inna wersja przygotowania do zamachu, generał ten sam,"główny" bohater również/JK/
http://k.com.pl/index.php/content/view/1114/110/
Prawda leży gdzieś po środku.Chęć dorwania się do władzy nadal aktualna u tego pana nawet po trupach.Wystąpienie dzisiaj w Sejmie tylko to potwierdza.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Santos
użytkownik

Na forum od: 21 maja 2009, 18:16

Postprzez Piotrek » piątek, 13 kwi 2012, 18:10

Santos napisał(a):Prawda leży gdzieś po środku.Chęć dorwania się do władzy nadal aktualna u tego pana nawet po trupach.Wystąpienie dzisiaj w Sejmie tylko to potwierdza.

Oglądałem fragmenty, te nienawistne tępe mordy, jakie szczeście, że nie obowiązuje już liberum veto, bo inaczej Polski już by nie było. Bo dobro wszystkich obywateli Polski dla tych ludzi jest najmniej ważne. Więc o co im chodzi? Taniec czarownic na grobach. pozdrawiam
Piotrek
użytkownik

Postprzez ZIZ » piątek, 13 kwi 2012, 22:25

Piotrek napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):miauuuu miauuuuu miauuuu

Popieram ten ważny głos, i dodaję swoje malutkie hau, hau.pozdrawiam

Te konstruktywne opinie utwierdzają mnie w przekonaniu, że na tym wątku pisał nie będę :(

W związku z tym, że moje ogłoszenie jest wicąz aktualne:
http://bielsko.biala.pl/forum/viewtopic.php?id=84446

na miauczenie @Pana Kazimierza odpowiadam tą ofertą:
http://bielsko.biala.pl/forum/viewtopic ... 22#p140122
czyli wybieram się podrzucić śmieci "blokersom" :D

@Piotra pozdrawiam i odszczekiwać się nie będę :)

@SP&C/ Absolutnie żadnego leczenia natręctw! Wysyłanie na leczenie przeciwników politycznych to specjalność sowiecka i nie należy ich naśladować :P

"Pyramide/ No, brawo - Nonsensopedia! Argumenty z dużo niższej półki niż miauczenie;
zawiodę Cię - mój kot mnie nie prześladuje.

@Santos/ Po środku nie ma żadnej prawdy, jest czarna dziura, w którą wpadł dzisiaj "Gasipies" obrażając w Sejmie wszystkich na lewo i prawo. A w dziurze czekał na niego Miler z uśmieszkiem Mony Lizy, kontent niezmiernie, że wszyscy się pożarli. Na link:
http://k.com.pl/index.php/content/view/1114/110/
odpowiem chętnie na wątku krytyka rządu.
Ostatnio edytowano sobota, 14 kwi 2012, 09:30 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik

Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32

Postprzez Santos » sobota, 14 kwi 2012, 11:47

Czy prezes odpowie tak? Ja uważam że to jest oczywista oczywistość że tak.
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/ ... awicy.html
Propozycja ciekawa zwłaszcza że PiS może zdobyć dodatkowe poparcie.
@ZIZ a jak ty uważasz?
Santos
użytkownik

Postprzez ZIZ » sobota, 14 kwi 2012, 12:35

@Santos/ Bolączka a może nawet przewlekła choroba polskiej prawicy to jej rozdrobnienie i frakcyjność. Nie wiem, czy propozycja Ziobry - bardzo ciekawa - nie jest przedwczwczesna.

Wracając do Trybuny to przy okazji przypomnę, że to własnie Ziobro oddtajnił (chyba w 2006 roku) zeznania Millera i innych ze sprawy pożyczki moskiewskiej (nie wszystko, część jest nadal super tajna no i była to musztarda po obiedzie - po okresie premierowania Millera).

Prezes, moim zdaniem, teraz tej propozycji nie przyjmie; jak przed wyborami będzie miał znaczącą przewagę w sondażach nad SP, PJN-em i innymi to pewnie tak. Teraz będzie lawirował.

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik

Postprzez Santos » sobota, 14 kwi 2012, 13:50

Lawirowanie to specjalność tego pana.
A wracając do Twojego wywodu o Trybunie pozytywne jest to że pożyczkę zwrócono w przeciwieństwie do "zbieranych/wyłudzonych" świadectw udziałowych NFI przez ..... po których ślad zaginął.A może powstała z nich też znana gazeta albo stacja TV?
Santos
użytkownik

Postprzez Piotrek » sobota, 14 kwi 2012, 13:56

Masz rację ZIZ, ja też uważam, że nie ma prawdziej silnej polskiej prawicy, jest to nieszczęście dla systemu bo nie ma przeciwwagi dla innych opcji. To co istnieje łącznie z PiS-em to małe zwalczające się wypierdki, które nie mają szans w walce o swoje poglądy w rządzeniu krajem. Dlaczego tak jest od zawsze w nowej polskiej demokracji? Dlaczego jak jedna z frakcji zaczyna coś znaczyć to inne natychmiast ją niszczą, a nie pomagają żeby razem polska prawica coś znaczyła? Ja mam poglądy, które umieszczają mnie w centrum, ale od lat czekam na prawdziwą prawicę, bo wtedy będzie równowaga. Co do liderów tej prawej strony, ale wybacz, J.Kaczyński : „polski mąż stanu”, to nawet nie jest śmieszne, ale smutne, że mężem opatrznościowym polskiej prawicy został taki mały smutny,zakompleksiony człowieczek, co on ma do zaoferowania oprócz swoich fobii dla nas wszystkich Polaków? Może więcej liderów prawicy? Nie znam, a Ty może ich wymienisz? Jest jeszcze Jonasz polskiej prawicy: Antoni M., w jakiejkolwiek partii się znajdzie doprowadza ją do klęski, może to jakiś obcy agent? , bo jego działania są absurdalnie głupie, zresztą takie same od lat, a liderzy parti w których on działa są jakby zahipnotyzowani, efekt jest zawsze ten sam. I to także czeka PiS, smutne, bo do tej partii oprócz nawiedzonych, głupich, karierowiczów i wariatów dołączyło wielu mądrych ludzi polskiej prawicy, no bo gdzie mogli pójść, i to wszystko zostanie zmarnowane. Natomiast co do poskiego systemu partyjnego władzy, dominacji mniejszości nad większością narodu to już w innych wątkach tutaj pisałem. pozdrawiam
Piotrek
użytkownik

Postprzez ZIZ » sobota, 14 kwi 2012, 22:53

Santos napisał(a):Lawirowanie to specjalność tego pana.
A wracając do Twojego wywodu o Trybunie pozytywne jest to że pożyczkę zwrócono w przeciwieństwie do "zbieranych/wyłudzonych" świadectw udziałowych NFI przez ..... po których ślad zaginął.A może powstała z nich też znana gazeta albo stacja TV?

Większość polityków tak ma; tylko u niektórych kluczenie jest zaletą.
Co do Millera i Rakowskiego - a spróbowali by kasy nie zwrócić kgb/gru ???
Z tymi świadectwami to twoja wypowiedż jest przejawem skrajnego populizmu: co ludziska dają na tacę (prócz kasy) to ich prywatna sprawa; nikt na banknocie nie dopisuje, że to nie ma być wydane np. na nową furę proboszcza.
Ślad po świadectwach NFI nie zaginął, jak dobrze poprosisz wujka googla to Ci znajdzie :)

A skoro o populiżmie to oceńcie takie stwierdzenie:
Przez prawie rok rządów premiera Krzysztofa Bieleckiego "prywatyzowano" Polskę w tempie:

jedna firma sprzedana co godzinę pracy ministra!

(do wyliczenia przyjęto dni robocze za okres tego rządu i efektywnie 6,5 - 7 godzin pracy w te dni!)
Populizm czy "szczyro prawdo"?

ZIZ
użytkownik

Postprzez Santos » niedziela, 15 kwi 2012, 07:56

@ZIZ jakoś przywoływany wujek Google nie wyjaśnia sprawy świadectw.Pokazuje za to ile za JK wybudowano km autostrad-aż 60 a teraz? podobnie "pokazuje" te obiecane 3000 mieszkań wybudowanych za JK.
Twoje wyjaśnienia to dopiero skrajny populizm. A po męsku to zapie........ w stylu znanym z ostatnich "jasełek" smoleńskich.
Santos
użytkownik

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny