Forum Bielsko.Biala.pl
http://www.m.bielsko.biala.pl/forum/

Żydostwo
http://www.m.bielsko.biala.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=89104
Strona 1 z 1
Autor:  error_terror [ wtorek, 21 kwi 2015, 05:21 ]
Tytuł:  Żydostwo

Tajemnicą poliszynela jest, że przyczyną braku zniesienia obowiązku wizowego dla Polaków nie jest jakaś nadmierna liczba deportacji naszych rodaków z powodu złamania zasad pobytu w USA ale wpływ i działalność żydowskiego lobby w tym kraju.
Kluczową kwestią są tu słowa wypowiedziane przez żydowskiego działacza Izraela Stingera podczas Światowego Kongresu Żydów w 1996r odnośnie żydowskich roszczeń za rzekome zagrabione im przez Polaków mienie w okresie II wś. :shock:
„Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. My nigdy na to nie pozwolimy. (...) Będziemy im to powtarzać dopóki Polska ponownie nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym”.
Mniej więcej w tym samym czasie w prasie na całym świecie zaczęły ukazywać się artykuły, w których pojawiło się sformułowanie "polskie obozy zagłady" co jest elementem zapowiedzianego przez Stingera szkalowania opinii Polski na arenie międzynarodowej.
Nasi rządzący, choć głośno tego nie powiedzą, doskonale zdają sobie sprawę z zaistniałej sytuacji, jak i siły jaką posiada pro-izraelskie lobby w Waszyngtonie. Dlatego od lat nasze "elity" polityczne prowadzą ciche, często zakulisowe działania mające na celu zaspokojenie żydowskich żądań. I tak w styczniu 2014 roku polski sejm uchwalił ustawę gwarantująca dodatek do emerytury w wysokości 100 euro miesięcznie dla wszystkich żydów poszkodowanych na terenie Polski podczas holokaustu i w latach późniejszych. Dla porównania, dodatek rodzinny na dziecko przysługujący obecnie w Polsce wynosi 77zł miesięcznie. Trzeba przy tym spełniać kryterium dochodowe nie więcej niż 574zł miesięcznego przychodu na jedną osobę w rodzinie oraz złożyć komplet dokumentów, niekiedy nawet ponad dwudziestu, by ten stan udowodnić. W przypadku wspomnianego dodatku 100 EURO wystarczy słowna relacja! oraz dowolny! dokument poświadczający zamieszkiwanie w danym okresie na terytorium Polski.
Dnia 17 grudnia 2014r w nocnym! głosowaniu koalicja PO PSL przy poparciu TR i SLD próbowała przegłosować zmiany w Konstytucji RP umożliwiające prywatyzację Lasów Państwowych (zabrakło 5 głosów). Istnieją poważne przesłanki, w tym wypowiedzi polityków rządzącej koalicji, że pieniądze uzyskane z prywatyzacji Lasów Państwowych miały być przeznaczone m.in. na zaspokojenie żądań finansowych społeczności żydowskiej za straty poniesione przez nią w okresie niemieckiej okupacji. Żądanie dotyczy kwoty 60 miliardów dolarów.
Sprawa ta została postawiona w formie szantażu i dopóki żądanie to nie zostanie spełnione należy spodziewać się właśnie takich wypowiedzi jak ostatnia szefa FBI oraz innych działań szkalujących Polskę na arenie międzynarodowej. :roll:
AMEN!
Autor:  Grego [ wtorek, 21 kwi 2015, 17:48 ]
Tytuł:  Re: Żydostwo

Podejrzewam że nasi rządzący błagają Amerykę na kolanach żeby wiz NIE ZNIOSŁA! Zniesienie wiz do USA to kolejne parę milionów Polaków za granicą i natychmiastowy zgon III RP z braku siły roboczej i podatników.
Autor:  ZIZ [ wtorek, 21 kwi 2015, 18:48 ]
Tytuł:  Re: Żydostwo

Może trzeba wzorem Greków zażądać od Niemiec bilion albo dwa reparacji wojennych i obiecać starszym braciom w wierze z USraela, że ich opłacimy jak tylko spłynie ta kasa. Lecz z takimi roszczeniami można poczekać do ostatniej transzy dotacji z eurokouchozu, do momentu aż staniemy się z beneficjenta płatnikiem .
Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1