Forum Bielsko.Biala.pl
http://www.m.bielsko.biala.pl/forum/

Dlaczego moj tesc glosowal na PiS
http://www.m.bielsko.biala.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=90447
Strona 1 z 1
Autor:  Kryspin [ środa, 29 maja 2019, 14:35 ]
Tytuł:  Dlaczego moj tesc glosowal na PiS

Bo daja 13, bo PO to zlodzieje, ktorzy mowili, ze pieniedzy nie bylo i nie bedzie. :roll:
Autor:  Wojtke [ poniedziałek, 30 wrz 2019, 16:46 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego moj tesc glosowal na PiS

Schowałeś mu dowód i już nie głosuje?
A jaką teść miał alternatywę?
Na kogo Twoim zdaniem miał głosować?
Autor:  Kryspin [ wtorek, 1 paź 2019, 14:51 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego moj tesc glosowal na PiS

W zwiazku z tym, ze alternatywy nie ma , bo chyba do tego pijesz, bedzie glosowal na zlodziei, ktorzy sie nieswoimi ochlapami podziela?
Autor:  Wojtke [ wtorek, 1 paź 2019, 18:11 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego moj tesc glosowal na PiS

Toć złodziei u nas masa. Myślałem, że coś konkretnie chcesz teściowi zaproponować i masz ku temu jakieś argumenty :)
Autor:  Kryspin [ środa, 2 paź 2019, 17:07 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego moj tesc glosowal na PiS

Powiedzialem zeby glosowal na PiS bo tam wszystko pojdzie do jednej kieszeni.
Autor:  necia55 [ środa, 2 paź 2019, 18:22 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego moj tesc glosowal na PiS

Kryspin napisał(a):Powiedzialem zeby glosowal na PiS bo tam wszystko pojdzie do jednej kieszeni.


Tak czytam o tych PiS-owskich "aferach", złodziejstwie - a powiedzcie mi: kto z PiS-u jest notowany wśród najbogatszych Polaków? Jakoś nie widziałam w Forbsie nazwisk najbogatszych PiS-owców :D . PO-wcy i owszem!! Ale kierownictwo PiS-u nie ma miliardowych majątków. No Prezio niby ma kota, ale jego karma nie kosztuje aż tyle :P , nie lata helikopterem rządowym, żeby go wyprowadzać na spacer :P , nie przyłapano ich na zażeraniu się ośmiorniczkami i popijaniu Pomerolem :D , nie mają miliardowych dochodów, nie uwłaszczali się na FOZZ , nie mają pałacyków, odrzutowców, jachtów - więc co jest nie tak? Za rządów PO wszystko szło do prywatnych kieszeni Jaśnie nam Panujących, tu dostaje ten najbiedniejszy - czyli ludzie pracy. Więc co jest nie tak??? Kto niby ma wygrać wybory? Lewica, PSL z durnym Kamyszem, a może komuszki ,Kidawa-Błońska czy Schetyna? Ja nie widzę innej opcji, takiej , która dawałaby nam nadzieję na pozostanie Polakami. Wszystko inne to przechrzty, które za miskę soczewicy sprzedadzą Ojczyznę Niemcom, Ruskim lub jeszcze innej opcji. To co zrujnowano za rządów lewicy nie da się odbudować w ciągu jednej kadencji, niszczyć jest łatwo, zrekonstruować - dużo trudniej, zwłaszcza jak "przyjaciele" sypią piasek w tryby. Pamietacie bielski przemysł wełniany? Zniszczono go bezpowrotnie, to samo Łódź i inne osrodki wyprzedawane za psie grosze - byleby tylko Polak nie dostał ! Jaką mamy alternatywę??
Autor:  Kryspin [ czwartek, 3 paź 2019, 19:58 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego moj tesc glosowal na PiS

Neciu, napisalas cala mase niescislosci, ze nawet nie wiem jak to ogarnac. Postanowilem, ze zalinkuje Ci tu siostre Godlewska, ktora zostala wyslana z dwoma mieczami do kanclerza Merkel, zeby zachecic Niemcow do lepszej pracy bo za 200 lat, my Panowie Polacy ich przegonimy.

https://www.youtube.com/watch?v=begMmMEWrzQ
Autor:  necia55 [ sobota, 5 paź 2019, 19:01 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego moj tesc glosowal na PiS

Kryspin napisał(a):Neciu, napisalas cala mase niescislosci, ze nawet nie wiem jak to ogarnac. Postanowilem, ze zalinkuje Ci tu siostre Godlewska, ktora zostala wyslana z dwoma mieczami do kanclerza Merkel, zeby zachecic Niemcow do lepszej pracy bo za 200 lat, my Panowie Polacy ich przegonimy.

https://www.youtube.com/watch?v=begMmMEWrzQ

A jakie konkretnie nieścisłości widzisz ? :D
Wypunktuj i sprostuj :P
A Godlewska - mimo ,że babska nie znoszę - tym razem zemściła się na niemiaszkachy chyba za wszystkie nasze krzywdy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Za ten niemiecki hymn to chyba jej wiele odpuszczę :D :D :D
Autor:  Pyramide [ niedziela, 6 paź 2019, 12:18 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego moj tesc glosowal na PiS

necia czy ochłodzenie spowodowało że ubrałaś znowu beret?
proponuje jak masz jakiś majątek przekaż go "księdzu" z Torunia
Autor:  staszeks [ niedziela, 6 paź 2019, 15:19 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego moj tesc glosowal na PiS

racze należy zapytać:
dlaczego Trump głosuje na PIS?
Autor:  necia55 [ niedziela, 6 paź 2019, 19:19 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego moj tesc glosowal na PiS

Pyramide napisał(a):necia czy ochłodzenie spowodowało że ubrałaś znowu beret?
proponuje jak masz jakiś majątek przekaż go "księdzu" z Torunia


Cześć Pyrcia :D - nie noszę beretów, nie do twarzy mi w nich, raczej ... kapelusze, takie niewielkie, chociaż wolałabym takie niegdysiejsze :P z dużym rondem, kwiatami, piórami - to są moje klimaty :P , ale dzisiaj , przy tym minimalizmie wyglądałabym wręcz śmiesznie. Dlatego nosze czapki. A rydzyki to lubię w śmietanie - pycha !!!
A tak a pro po - to na dzień dzisiejszy nie widzę innej alternatywy niż PiS. Wybacz, może Ty masz lepsze opcje, ale ja nie znam w B-B nikogo z niegdyś nam panujących, na których mogłabym głosować. Niestety - nie popisali się i jako partia i jako ludzie.Zniszczyli to co najwartościowsze, a nie dali nic w zamian. Ja chciałabym we władzach ludzi, którzy byliby DLA LUDZI, a mamy takich, co są tylko dla siebie - w mniejszym lub większym stopniu!~!! Nie obchodzi mnie opcja partyjna, ja chcę człowieka, który by się pochylił nad człowiekiem, a nie nad własnym portfelem i majątkiem. Znasz takich??? To wskaż, chętnie coś o nich się dowiem. Wszędzie są "czarne owce" - zależy tylko , gdzie ich jest więcej. W tym problem!
Autor:  Kryspin [ środa, 16 paź 2019, 19:21 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego moj tesc glosowal na PiS

necia55 napisał(a):
Tak czytam o tych PiS-owskich "aferach", złodziejstwie - a powiedzcie mi: kto z PiS-u jest notowany wśród najbogatszych Polaków? Jakoś nie widziałam w Forbsie nazwisk najbogatszych PiS-owców :D . PO-wcy i owszem!! Ale kierownictwo PiS-u nie ma miliardowych majątków. No Prezio niby ma kota, ale jego karma nie kosztuje aż tyle :P , nie lata helikopterem rządowym, żeby go wyprowadzać na spacer :P , nie przyłapano ich na zażeraniu się ośmiorniczkami i popijaniu Pomerolem :D , nie mają miliardowych dochodów, nie uwłaszczali się na FOZZ , nie mają pałacyków, odrzutowców, jachtów - więc co jest nie tak? Za rządów PO wszystko szło do prywatnych kieszeni Jaśnie nam Panujących, tu dostaje ten najbiedniejszy - czyli ludzie pracy. Więc co jest nie tak??? Kto niby ma wygrać wybory? Lewica, PSL z durnym Kamyszem, a może komuszki ,Kidawa-Błońska czy Schetyna? Ja nie widzę innej opcji, takiej , która dawałaby nam nadzieję na pozostanie Polakami. Wszystko inne to przechrzty, które za miskę soczewicy sprzedadzą Ojczyznę Niemcom, Ruskim lub jeszcze innej opcji. To co zrujnowano za rządów lewicy nie da się odbudować w ciągu jednej kadencji, niszczyć jest łatwo, zrekonstruować - dużo trudniej, zwłaszcza jak "przyjaciele" sypią piasek w tryby. Pamietacie bielski przemysł wełniany? Zniszczono go bezpowrotnie, to samo Łódź i inne osrodki wyprzedawane za psie grosze - byleby tylko Polak nie dostał ! Jaką mamy alternatywę??Te klamliwe, nadmuchane platformerskie afery! Coraz bardziej zal mi tych gorliwych PiS-owskich politykow, ktorzy tyraja tylko dla idei. Biedaki, haruja w pocie czola by rozdawac nieswoje pieniadze. Nic to, ze prezio kontroluje dzialke na Srebnej, czy gdzies tam w Wawie, warta 140 milionow. A Ciebie interesuja osmiornicznki!? Zapewnie Ci tez zwisa, tak jak mojemu tesciowi, ze bankster ma dzialke i nie tylko, ktora kupil od ksiedza, za 400 tysiecy, a ktora jest szacowana na ponad 40 milionow. Alez Pinokio ma nosa do robienia interesow! Przy tym zegarek Niesiolowskiego to tzw. mala pipka. Nic tez mojego tescia nie obchodzi, ze Banas, ten od NIK-u, rozdal swoje kamienice na burdele. Przynajmniej, ludzie sobie moga poruchac, a dziwki maja gdzie pracowac. Sa tez Kluski i roznej innej masci milarderzy, ktorych jakis dziwnym sposobem nie widzialas na zadnej liscie. Sprzedaz za psie grosze? Prosze bardzo, Mielec sprzedany Boeingowi to byl za Platfromy, LoL, bo o tym w TVPiS nie uslyszysz. Mowisz, ze nie masz alternatywy? Gowno prawda.
Autor:  necia55 [ wtorek, 22 paź 2019, 17:15 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego moj tesc glosowal na PiS

Kryspin - no NIE mam alternatywy - piszę to już po wyborach. I powiem Ci jeszcze jedno - tak jak Twój teść - głosowała większa część społeczeństwa . :P Nie tylko mohery, rydzykowcy czy katoliban :mrgreen: . Bo nie było innej opcji, niestety. Część tych ludzi, którzy weszli do rządu w tej kadencji, nie ma żadnego doświadczenia, siły przebicia. Więc po prostu nie daliby rady tej jewropejskiej nagonce. Pożyjemy- zobaczymy. Może się co "urodzi" z tego mariażu?
Autor:  Kryspin [ wtorek, 22 paź 2019, 18:17 ]
Tytuł:  Re: Dlaczego moj tesc glosowal na PiS

necia55 napisał(a):Kryspin - no NIE mam alternatywy - piszę to już po wyborach. I powiem Ci jeszcze jedno - tak jak Twój teść - głosowała większa część społeczeństwa . :P Nie tylko mohery, rydzykowcy czy katoliban :mrgreen: . Bo nie było innej opcji, niestety. Część tych ludzi, którzy weszli do rządu w tej kadencji, nie ma żadnego doświadczenia, siły przebicia. Więc po prostu nie daliby rady tej jewropejskiej nagonce. Pożyjemy- zobaczymy. Może się co "urodzi" z tego mariażu?


Zastanawiam sie w jakiej, alternatywnej bance zyjesz..., bo przeciez za PiS-em nie glosowala "wieksza czesc spoleczenstwa", tak jak piszesz. Za Koalicja, za SLD, za PSL-em glosowal wiekszosc spoleczenstwa nie wliczam tutaj glosow na Konfederacje. Taka jest statystyczna prawda. Podejrzewam, ze w Twojej PiS-owskie rzeczywistosci Neciu, to sa fake newsy. Jezeli to fake newsy, to jestes wiecej pancerna niz pan Banas, ktory zostal pierwszym Alfonsem z urzedu. Predykcja - najwiekszym przegranym jest prezes. Strzelil sobie w kolano pozwalajac Gowinowi i Ziobrze miec swoje kluby parlamentarne. Te 35 mandatow poselskich wyszlo z 1 procentowego poparcia przy urnach. Bez poparcia Solidarnej Polski i Porozumienia PiS przechodzi do opozycji. Powiesz, ze prezes tez moze stworzyc koalicje. Gowin i Ziobro beda musieli uwazac, bo jedynym koalicjantem Kaczyńskiego w historii, który przeżył to Roman Giertych, niestety Leperowi to sie nie udalo.

PS
Tesc nie poszedl glosowac. :oops:
Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1