Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Proponuję udział w wyborach i oddanie nieważnego głosu

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez 10RONNIE10 » wtorek, 30 sie 2011, 22:20

Filip47 napisał(a):SP&C dzięki. Co możemy zmienić? Może czymś lepszym byłyby okręgi jednomandatowe. Każdy głupol parlamentarny wiedziałby, że odpowiada jednoosobowo za swe wyczyny. I może nie być wybrany następnym razem.
Teraz decyduje szef partii, wystarczy mu się podlizywać.
Jedno jest pewne: lepiej oddać głos nieważny niż głosować bez możliwości wyboru konkretnej osoby.
Ktoś mi powiedział: to proste, nie głosuję na tych ...... i nie jestem odpowiedzialny za to, co się dzieje.

Ale też nie masz możliwości narzekania ... bo nie głosowałeś !
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik

Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Filip47 » wtorek, 30 sie 2011, 23:18

10RONNIE10. Masz rację! Ale mogę śmiało krytykować tych, których od początku nie popierałem, bo wiedziałem, co są warci.
Filip47
użytkownik

Na forum od: 4 sie 2010, 23:59

Postprzez 10RONNIE10 » wtorek, 30 sie 2011, 23:48

wiec zaglosuj na partie ktora ma sens np. KNP !
Nie wygraja ... trudno, ale przynajmniej jesteś w zgodzie z własnym sumieniem, no i możesz krytykować tych na których nie glosowałeś.
jest kilka mniejszych ugrupowań nawet partia piwa ....
Nikt nie każe głosować na złodziei.
Ostatnio edytowano wtorek, 30 sie 2011, 23:50 przez 10RONNIE10, łącznie edytowano 1 raz
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

10RONNIE10
użytkownik

Postprzez zuo » wtorek, 30 sie 2011, 23:53

10RONNIE10 napisał(a):wiec zaglosuj na partie ktora ma sens np. KNP !
Nie wygraja ... trudno, ale przynajmniej jesteś w zgodzie z własnym sumieniem, no i możesz krytykować tych na których nie glosowałeś.
jest kilka mniejszych ugrupowań nawet partia piwa ....
Nikt nie każe głosować na złodziei.

A po cholere głosować na partie która niczym sie nie różni od pozostałych? Czytałes ich program? Co Cie w nim tak zafascynowało?
zuo
użytkownik

Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez 10RONNIE10 » środa, 31 sie 2011, 00:10

czytalem i jezeli ciebie tam nic nie zafascynowalo to albo nie czytales albo nie wiem co.
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

10RONNIE10
użytkownik

Postprzez zuo » środa, 31 sie 2011, 09:51

10RONNIE10 napisał(a):czytalem i jezeli ciebie tam nic nie zafascynowalo to albo nie czytales albo nie wiem co.

Czytalem i mam wrazenei ze napisali go studenci na kolanie. Zreszta i tak nie wystartuja.
zuo
użytkownik

Postprzez rejestracja01 » środa, 31 sie 2011, 10:01

Listy wyborcze zarejestrowane, dla niektórych dużym zaskoczeniem będzie napewno,że lista do sejmu partii Polska jest Najważniejsza w naszym okręgu 27,jest ułożona z całkiem nowych ludzi- np ja pozycja 5 , - ludzie nowi i bez żadnych układów.Może czas coś zmienić i wybrać posła z naszego rejonu czyli Podbeskidzia.
rejestracja01
nowicjusz

Na forum od: 31 sie 2011, 09:17

Postprzez lag » środa, 31 sie 2011, 12:12

zuo napisał(a):
10RONNIE10 napisał(a):czytalem i jezeli ciebie tam nic nie zafascynowalo to albo nie czytales albo nie wiem co.

Czytalem i mam wrazenei ze napisali go studenci na kolanie. Zreszta i tak nie wystartuja.

Oczywiście, że wystartują, po prostu jak zobaczyłeś partię polityczną której program nie ssie jaj to od razu odrzuciłeś to i powiedziałeś, że to niemożliwe i bezsensu itd. To powiedz na kogo byś głosował. Na kogoś kto zapewni Ci 10 dziewczyn o imieniu Cindy i Tiffany do dyspozycji 24h/7?
troll bros
lag
użytkownik

Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez zuo » środa, 31 sie 2011, 17:13

lag napisał(a):
zuo napisał(a):

Oczywiście, że wystartują, po prostu jak zobaczyłeś partię polityczną której program nie ssie jaj to od razu odrzuciłeś to i powiedziałeś, że to niemożliwe i bezsensu itd. To powiedz na kogo byś głosował. Na kogoś kto zapewni Ci 10 dziewczyn o imieniu Cindy i Tiffany do dyspozycji 24h/7?

Przeczytalem ich program, stwierdzilem ze jest do bani a Ty tylko potrafisz wyjechac z jakimis dziewczetami. Czytales ten program? Kupa (z naciskiem na kupe) bajek i ani słowa o sposobie realizacji, ergo nic nowego, robią tak samo jak każda partia. Ale poszczególne punkty sa rewelacyjne, albo wynajdują koło (bo to co proponuja od dawna funkcjonuje) lub pisza bzdury. Dlaczego tak nowoczesna partia chce utrzymac dopłaty do ZUS i KRUS? Cholera, moze ja inny program czytalem. Podaj mi prosze link do tego ktory Ty przestudiowales i wskaz te punkty ktore wyrozniaja KNP na tle konkrencji.
zuo
użytkownik

Postprzez 10RONNIE10 » środa, 31 sie 2011, 20:01

ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

10RONNIE10
użytkownik

Postprzez GP » środa, 31 sie 2011, 21:01

:lol: Bajkopisarze...
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
GP
użytkownik

Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez necia55 » środa, 31 sie 2011, 21:20

Och Bożesztymójjedyny - nie macie pojęcia jak mnie brzuch boli.Uhahałam się po pachy
Urzędy dla ludzi hahahahahaha,bezpieczeństwo hahahahaha, ostudzimy zapędy mafii podatkowaj-ojojojoj już nie mogę ,ochrona praw..... emerytów (zwłaszcza u lekarza) ojhahahaojhahaha -szkoda,że nie ma takiego emota,który by wyraził moją wesołość- dodajcie proszę jakiegoś kulającego się ze śmiechu jemioła :D :D

Idę spać,dość humoru na dziś hahahahaha.
Ostatnio edytowano środa, 31 sie 2011, 21:24 przez necia55, łącznie edytowano 1 raz
necia55
użytkownik

Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Postprzez zuo » środa, 31 sie 2011, 21:26

10RONNIE10 napisał(a):http://prasa.nowaprawica.org.pl/index.php/program-wyborczy

Proszę.

I Ty tak serio?
Jednak nie czytaliśmy tego samego. To co mi wpadło w ręce było bardziej rozbudowane i przy okazji śmieszniejsze. Prosze, poczytaj: http://nowaprawica.org.pl/info/dokument ... ej-prawicy Tutaj chyba wyrazili się hmm, 'pełniej', a wszystko spisane językiem uczniaka 1 LO(po reformie szkolnictwa rzecz jasna). Dla czego/kogo ma to być alternatywa?
Ostatnio edytowano środa, 31 sie 2011, 21:27 przez zuo, łącznie edytowano 1 raz
zuo
użytkownik

Postprzez 10RONNIE10 » środa, 31 sie 2011, 21:29

MHM ... a nie śmialiście sie tak 4 lata temu jak miłościwie panujący Nam premier tusk obiecywał obniżenie podatków !
Zieloną wyspę ! drugą Irlandię !

On dawał program wręcz z kosmosu a WY wyśmiewacie to co powinno być w każdym naszym urzedzie ... To jest program który nie obiecuje kokosów ale NORMALNOŚĆ !

Ale widać nikt z Was do tego jeszcze nie dojrzał po komunistycznym ustroju :/

Jak można się smiac z tego że ktoś chce zeby w UM OBYWATEL był panem a nie pani Wandzia z kawą i pączkiem i miną"wypier*alaj" !
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

10RONNIE10
użytkownik

Postprzez zuo » środa, 31 sie 2011, 21:37

10RONNIE10 napisał(a):MHM ... a nie śmialiście sie tak 4 lata temu jak miłościwie panujący Nam premier tusk obiecywał obniżenie podatków !
Zieloną wyspę ! drugą Irlandię !

On dawał program wręcz z kosmosu a WY wyśmiewacie to co powinno być w każdym naszym urzedzie ... To jest program który nie obiecuje kokosów ale NORMALNOŚĆ !

Ale widać nikt z Was do tego jeszcze nie dojrzał po komunistycznym ustroju :/

Jak można się smiac z tego że ktoś chce zeby w UM OBYWATEL był panem a nie pani Wandzia z kawą i pączkiem i miną"wypier*alaj" !

Jeśli już mam być szczery to przeczytaj sobie program wyborczy PO z 2007 i porównaj z tym który teraz Ci sie tak podoba. Chwile pozniej zastanów sie dlaczego program PO jest z kosmosu a KNP obiecuje normalność.

Ewentualnie pokaż te punkty w programie KNP które wyróżniają tą partię na tle konkurencji.
zuo
użytkownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny