Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Krzysztof Czabański - kandydat do Sejmu

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez zuo » niedziela, 11 wrz 2011, 21:14

Ginzburg napisał(a):
zuo napisał(a):
Ginzburg napisał(a):Wypowiedziałem się już na temat publikacji Newsweeka. Zawarte tam zarzuty są po prostu nieprawdziwe.

Ale to nie sa zarzuty Panie Ginzburg. To sa FAKTY.

I fakty, i zarzuty jednocześnie.
Faktem jest, że przebywał na zwolnieniu lekarskim.
Zarzutem jest to, że zwolnienie było elementem z góry przyjętej strategii.

Jak już coś to zarzutem jest chyba to ze był na tyle zdrowym by pracować w jednym miejscu a jednoczesnie na tyle chorym by w drugim miejscu nie moc odebrac wypowiedzenia. Taki kot Kaczy... Shrodingera.
zuo
użytkownik

Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez GrzegorzD » niedziela, 11 wrz 2011, 21:18

Ginzburg napisał(a):
GrzegorzD napisał(a):a skąd wiesz? Kim dla Czabańskiego jesteś że tak dobrze znasz jego osobę. Panie Czabanski... skończ pan tą błazenadę. Nie wiem czy wiesz ale robisz sobie straszną antyreklamę na mieście ;)

Tu się Pan myli. Nie jestem Krzysztofem Czabańskim, tylko jego zwolennikiem.
A wiem, rzeczywiście sporo. Z bardzo różnych źródeł., m.in. od samego kandydata, którego miałem przyjemność poznać osobiście.

Wie jaką krzywde tym tematem my robisz?
GrzegorzD
użytkownik

Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03

Postprzez Ginzburg » niedziela, 11 wrz 2011, 21:21

Zapewniam Pana, że gdyby doszło tam do złamania prawa, to zostałby skazany.
Krzysztof Czabański i Jarosław Kaczyński nie byli wtedy beneficjentami władzy, tylko działaczami prześladowanej przez władze opozycji.

Co do ZUS. Nie wiem dlaczego nie skontrolował. To jest pytanie do ZUS i samego kandydata. Będą spotkania z nim pod koniec września, to proszę przyjść i je zadać.
Harmogoram spotkań dostępny jest na stronie kandydata: www.krzysztofczabanski.pl
Ginzburg
nowicjusz

Na forum od: 10 wrz 2011, 13:29

Postprzez zuo » niedziela, 11 wrz 2011, 21:26

Ginzburg napisał(a):Zapewniam Pana, że gdyby doszło tam do złamania prawa, to zostałby skazany.
Krzysztof Czabański i Jarosław Kaczyński nie byli wtedy beneficjentami władzy, tylko działaczami prześladowanej przez władze opozycji.

Co do ZUS. Nie wiem dlaczego nie skontrolował. To jest pytanie do ZUS i samego kandydata. Będą spotkania z nim pod koniec września, to proszę przyjść i je zadać.
Harmogoram spotkań dostępny jest na stronie kandydata: www.krzysztofczabanski.pl

Znaczy sie mam przyjść na spotkanie z Panem Czabańskim i zapytać gdzie elementarna ludzka uczciwość która nie pozwolilaby mu być na tyle zdrowym by pracować w jednym miejscu a jednoczesnie na tyle chorym by w drugim miejscu nie moc odebrac wypowiedzenia. Pan tego w żaden sposób nie skomentuje? Znaczy sie Pan zajmuje sie tylko superlatywami?
zuo
użytkownik

Postprzez Ginzburg » niedziela, 11 wrz 2011, 21:27

zuo napisał(a):
Ginzburg napisał(a):Zapewniam Pana, że gdyby doszło tam do złamania prawa, to zostałby skazany.

Znaczy sie mam przyjść na spotkanie z Panem Czabańskim i zapytać gdzie elementarna ludzka uczciwość która nie pozwolilaby mu być na tyle zdrowym by pracować w jednym miejscu a jednoczesnie na tyle chorym by w drugim miejscu nie moc odebrac wypowiedzenia. Pan tego w żaden sposób nie skomentuje? Znaczy sie Pan zajmuje sie tylko superlatywami?

Dokładnie tak, proszę iść i się zapytać.
Ginzburg
nowicjusz

Postprzez ZIZ » niedziela, 11 wrz 2011, 21:27

Zakladam ze pis nie zdobedzie w okregu wiecej mandatow niz 4 lata temu to znaczy cztery. Podrzucenie spadochroniarza jest niesmaczne. Ciekawe kto przestal byc zaufanym wodza,
codow nie ma, ktos z tej piatki wyleci:
1. Szwed Stanisław, Grodziec
2. Czabański Krzysztof, Warszawa
3. Falfus Jacek Eugeniusz, Kozy
4. Matuszny Kazimierz Władysław, Milówka
5. Pięta Stanisław Jan, Bielsko-Biała
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik

Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32

Postprzez Ginzburg » niedziela, 11 wrz 2011, 21:30

ZIZ napisał(a):Zakladam ze pis nie zdobedzie w okregu wiecej mandatow niz 4 lata temu to znaczy cztery. Podrzucenie spadochroniarza jest niesmaczne. Ciekawe kto przestal byc zaufanym wodza,
codow nie ma, ktos z tej piatki wyleci:
1. Szwed Stanisław, Grodziec
2. Czabański Krzysztof, Warszawa
3. Falfus Jacek Eugeniusz, Kozy
4. Matuszny Kazimierz Władysław, Milówka
5. Pięta Stanisław Jan, Bielsko-Biała

Życzę PiS-owi, żeby zdobył pięć mandatów.
Ginzburg
nowicjusz

Postprzez zuo » niedziela, 11 wrz 2011, 21:38

Ginzburg napisał(a):Dokładnie tak, proszę iść i się zapytać.

To po cholere Pan tu piszesz skoro niewygodne pytania kwitujesz Pan ciszą?
zuo
użytkownik

Postprzez Kryspin » niedziela, 11 wrz 2011, 21:48

Ginzburg napisał(a):To pytanie, to nie do mnie. Nie jestem Krzysztofem Czabańskim, tylko zwolennikiem jego kandydatury.
Do inwektyw, oczywiście nie będę się odnosił. To jest poziom przeciwników PiS i KCz. Dobrze, żeby osoby czytające wątek umiały z tego wyciągnąć wnioski.

Co do zarzutów, mogę tylko poprosić, o przedstawienie do konkretnie było nielegalnego w opisanych powyżej faktach. Jakie konkretne przepisy prawa zostałnaruszone?
Pytam o to, bo sąd rozpatrujący sprawę nie dopatrzył się złamania prawa.
Faktoidy tworzone przez Gazetę Wyborczą mnie natomiast nie interesują.

Pozwolilem sobie pod ww. postami zamiescic moja opinie na temat merytorycznej wartosci Panskiej kandydatury w naszym okregu, co spowodowalo mniej lub bardziej rzeczowa dyskusje, miedzyinnymi z udzialem kilku blogerow.

Ogolnie powiedziawszy Panskie wyborcze starania sa inkompetentna klaka. Jak zwykle w takich przypadkach adwersarz szybko siega do utartych chwytow, podejrzen o przynaleznosc do PO, czy pobierania materialow z Gazety Wyborczej.

O poziomie Panskiej publikacji kazdy sie moze sam przekonac i wyrobic zdanie, jak i na temat wyimaginowanych inwektyw z mojej strony. Co do tych ostatnich to moja opinia jest jednoznaczna; kto publicznie sie na blogu wypowiada wyraza jednoczesnie zgode na krytyczna ocene swojej pracy i wiedzy, a nie tylko na ideologicznie motywowana klake. Komu taka regula nie pasuje powinien od razu zrezygnowac z mozliwosci zamieszczania komentarzy.

Co do zarzutu, iz posluguje sie faktoidem - proponuje powtorna egzaminacje tego slowa, bo w tym przypadku sprawa trafila do sadu a nie do gazety tak jak to pan sprytnie sugeruje. 10 lat po wybuchu skandalu FOZZ zostal zaaresztowany Pineira, ktory publicznie oswiadczyl to czego wielu sie domyslalo, czyli informacje o przekazywaniu pieniedzy z Funduszu partiom politycznym, w tym przypadku Porozumieniu Centrum i jego prominentnym polityka, braciom Kaczynskim. Sad postanowil aresztowac Pineira, a kierowana przez Kaczynskiego prokuratura przez wiele miesiecy nie chciala nawet przesluchac aresztanta, by sprawdzic prawdziwosc jego zarzutow.

Faktoid powiesz?

Przewlekle postepowanie prokuratorskie i sadowe, oraz nagle odejscie pani sedzi Barbary Piwnik (na fotel ministra finansow) sedziego kierujacego procesem, wskazuje na to, ze afera ta, jak dziesiatki podobnych, rozmyje sie, zatrze, wyparuje. Okaze sie, ze maszyna do przetwarzania panstwowych pieniedzy w prywatne fortuny kierowaly krasnoludki.

Mam tu cicha nadzieje, ze jeszcze Pana i wszystkich tych ktorzy okradali spoleczne mienie dosiegnie prawdziwe Prawo I Sprawiedliwosc.
Ostatnio edytowano niedziela, 11 wrz 2011, 21:49 przez Kryspin, łącznie edytowano 1 raz
Kryspin
użytkownik

Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Mel » niedziela, 11 wrz 2011, 23:06

Staszeks masz rację, zgadzam się z tobą.

Który z posłów (poza wyjątkami) zrobił coś dla naszego okręgu, z którego startował?

Przecież, żaden z parlamentarzystów z naszego terenu nie ma NIC do powiedzenia w kręgach decydentów. Należą do trzeciego garnituru. Nawet ten z PO ze śląskim akcentem, co dużo gada ale zawsze tylko tak, jak chce jego wódz.
Jak czytam lub słyszę obietnice, co który zrobi, to widzę, że ma nas za durniów.
Co do Czabańskiego, tym bardziej nic nie zrobi dla nas, bo to facet ze stolicy i tu go zesłali, co on ma wspólnego z tym terenem?
Jego interesy są przy władzy, a władza jest w Warszawie.
Mel
użytkownik

Na forum od: 22 mar 2007, 18:52

Postprzez Piotrek » poniedziałek, 12 wrz 2011, 14:05

http://www.bielsko.biala.pl/2633,artykuly , bez komentarza, tylko propozycja żeby następny wywiad był z Panem, który nam spadł z Księżyca, bardzo jestem ciekawy co ma nam obywatelom Polski i tego regionu zaproponuje za to, że go wybierzemy, nic nie ma za darmo, Pan tę zasadę doskonale zna w praktyce, czekamy. pozdrawiam
Ostatnio edytowano poniedziałek, 12 wrz 2011, 14:06 przez Piotrek, łącznie edytowano 1 raz
Piotrek
użytkownik

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 12 wrz 2011, 15:30

Piotrek napisał(a):http://www.bielsko.biala.pl/2633,artykuly , bez komentarza, tylko propozycja żeby następny wywiad był z Panem, który nam spadł z Księżyca, bardzo jestem ciekawy co ma nam obywatelom Polski i tego regionu zaproponuje za to, że go wybierzemy, nic nie ma za darmo, Pan tę zasadę doskonale zna w praktyce, czekamy. pozdrawiam

Juz wiemy - ma uklady w Warszawie, ktorych lokalni nie maja. Sam ("zaufany Szef Sztabu Wyborczego") przeciez to stwierdzil.
Kryspin
użytkownik

Postprzez towtom » piątek, 23 wrz 2011, 07:11

Krzysztof Czabański jest alternatywą i ratunkiem dla PiSu na Podbeskidziu.
Tak w ogóle to nie żaden spadochroniarz lecz lekarstwo na tą klikę, która tylko wzajemne się wycina. W przeciwieństwie do reszty kandydatów zdecydowanie jest człowiekiem czynu, który nie boi się podejmować decyzji.
Wystarczy się zagłębić w historię jego działalności na rzecz mediów i wybór staje się oczywisty.
Ostatnio edytowano sobota, 24 wrz 2011, 22:43 przez towtom, łącznie edytowano 1 raz
towtom
nowicjusz

Na forum od: 23 wrz 2011, 07:01

Postprzez GP » piątek, 23 wrz 2011, 09:47

towtom napisał(a):Tak wo gule (...)

Super antyreklama z taką ortografią... :lol:
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
GP
użytkownik

Postprzez TSP » piątek, 23 wrz 2011, 14:11

Ludzie czy Wy nie rozumiecie, że w obecnym systemie parlamentarnym obowiązuje każdego kandydata DYSCYPLINA partyjna. I może być super fajnym gościem i chcieć dużo zrobić. Ale na chęciach będzie się kończyło. STOP bandzie czworga!
TSP
użytkownik

Na forum od: 5 cze 2007, 21:09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny