Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Proponuję udział w wyborach i oddanie nieważnego głosu

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez ZIZ » wtorek, 11 paź 2011, 13:06

rev napisał(a):No i jak się czują Ci co oddali nieważny głos? Wiecie, że dzięki Wam frekwencja wynosi 49%. Oddaliście w sumie głos na partię zwycięską. O to Wam chodziło?

Głosów nieważnych było pona 4,5%, dwukrotnie więcej niż 4 lata temu. To tylko wpłynęło na frekfencję, nie miało żadnego wpływu na podział mandatów więc nie pisz, że jest to głos na partię zwycięską. Podawane statystyki i % przy słupkach partii odnoszą się tylko do ilości oddanych ważnych głosów a nie do ilości wszystkich uczestniczących w głosowaniu.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik

Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32

Postprzez staszeks » wtorek, 11 paź 2011, 13:22

rev napisał(a):No i jak się czują Ci co oddali nieważny głos? Wiecie, że dzięki Wam frekwencja wynosi 49%. Oddaliście w sumie głos na partię zwycięską. O to Wam chodziło?

Napisz proszę w jaki sposób chcesz powiedzieć, że żadna opcja ci nie odpowiada?
Moim zdaniem takie coś mówi oddanie niewaznego głosu lub absencja.
Z tym, że absencja może oznaczać czyste lenistwo i tumiwisizm a nieważny głos nie.
Jeżeli nie tak to swoje niezadowolenie pozostaje wyrażać tylko stawiając kosy na sztorc.
Czy o to ci chodzi?
staszeks
użytkownik

Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 12 paź 2011, 09:57

Bredzisz Pan i tyle. Oddanie nieważnego głosu oznacza że NIE ZNALAZŁEM NA LIŚCIE KANDYDATA NA KTÓREGO CHCĘ ODDAĆ MÓJ GŁOS i oznacza równocześnie że nie mam w dupi* ojczyzny, wyborów itd ponieważ CHCĘ zagłosować ale NIE MA na kogo.
Natomiast nie pójście do wyborów oznacza że mam w dupi* ojczyznę itd.
Pan Kazimierz
użytkownik

Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez rev » środa, 12 paź 2011, 17:25

Odpowiadając na powyższe, to wy se tam wiecie że oddaliście nieważny głos, ale PO się chełpi że zdobyło 39%(chyba) przy 49 frekwencji. Otto mi chodzi.

Co do stwierdzenia, że: Natomiast nie pójście do wyborów oznacza że mam w dupi* ojczyznę itd.

To równie dobrze można powiedzieć, że wypełnienie źle karty wyborczej świadczy o pewnych ograniczeniach umysłowych.

Nie poszedłem na wybory pierwszy raz odkąd mam prawo głosować i wcale nie mam w dupie ojczyzny - choć na wojnę za Polskę taką jaką teraz jest bym nie poszedł. Moj patriotyzm jest teraz metafizyczny, a nie fizyczny jak to było zanim nas sprzedali. Dziadki walczyły za Polskę i takie tam.
rev
użytkownik

Na forum od: 12 sie 2008, 08:43

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 13 paź 2011, 06:18

rev napisał(a):To równie dobrze można powiedzieć, że wypełnienie źle karty wyborczej świadczy o pewnych ograniczeniach umysłowych.

hmmm a jest jakiś problem dla zdrowego człowieka w postawieniu krzyżyka w kratce jeśli tego chce lub narysowania na kartce byle czego aby głos był nieważny?
Ostatnio edytowano czwartek, 13 paź 2011, 08:16 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik

Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez jasior » sobota, 15 paź 2011, 17:42

chodzi o pierwszy obrazek na stronie

kto tak głosował? ;)
Ostatnio edytowano sobota, 15 paź 2011, 17:56 przez jasior, łącznie edytowano 1 raz
jasior
użytkownik

Na forum od: 1 lip 2011, 10:07

Postprzez rev » czwartek, 20 paź 2011, 14:51

Pan Kazimierz napisał(a):hmmm a jest jakiś problem dla zdrowego człowieka w postawieniu krzyżyka w kratce jeśli tego chce lub narysowania na kartce byle czego aby głos był nieważny?

Nie ma żadnego. Tak sam ktoś kto nie ma w dupie Polski, nie idzie na wybory bo nie ma na kogo oddać głosu., skoro ma do wyboru "zło" mniejsze, lub większe. Ale nie będziemy się spierać o słowa.
rev
użytkownik

Na forum od: 12 sie 2008, 08:43

Poprzednia strona

Powrót do Kącik polityczny