Chrapek odchodzi z BKS


2017-07-11, 17:36

W sezonie 2017/2018 w barwach BKS Stal nie zagrają już Krzysztof Chrapek, Juraj Dancik i Damian Szczęsny. Wspomnianej trójce zawodników wygasły umowy z klubem.

Najdłużej z całej trójki w BKS Stal występował 35-letni Juraj Dancik, który pojawił się w klubie w 2014 roku. Wystąpił łącznie w 63 meczach zdobywając siedem goli. Dla 31-letniego Damiana Szczęsnego zakończony niedawno sezon był drugim w barwach bialskiego klubu, do którego dołączył na początku 2016 roku. Rozegrał 44 mecze i zdobył osiem goli.

Ostatni z wymienionej trójki - 32-letni Krzysztof Chrapek przygodę w BKS Stal rozpoczął w 2016 roku. Od tego czasu zagrał w 41 spotkaniach i zdobył jedenaście bramek.

db

Artykuł wyświetlono 2375 razy
Komentarze:


  

niezarejestrowany - ruby 2017-07-19 17:49
takich oldboji u nas w BKSie nikt nie potrzebuje
niezarejestrowany - ruby 2017-07-19 17:47
mala won od BKSu
niezarejestrowany - mała 2017-07-14 07:50
Rozwiązać sekcje kopaczy, BKS to tylko siatkówka!
Ukryty 2017-07-13 19:32
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - Tylko Bielska Stal 2017-07-13 06:25
Bekaesiak pisze sie sensu nie sęsu oj ktos z gimnazjum uciekal
niezarejestrowany - Bialanin od urodzenia 2017-07-13 00:11
O warunkach treningu jakie mają w Czechowicach, w Bielsku możemy tylko pomarzyć!
niezarejestrowany - jose 2017-07-12 16:43
bez Chrapka beda lepiej grali
niezarejestrowany - 20 lat jak za brata brat hahaha 2017-07-12 12:52
@kibic dumy Podbeskidzia - Krzysiek idzie grać do klubu któremu to Twoje TSP jest winne kase, dostał tam dobrą prace i będzie miał warunki do trenowania o jakich kluby w walizce mogą tylko pomarzyć
niezarejestrowany - john 2017-07-12 11:17
ADAM DEJA W CRACOVI
niezarejestrowany - Kibic 2017-07-12 08:23
Potwierdzam najmniej dzieciaków ale też najgorsze warunki do treningu są w BKS
niezarejestrowany - piłkofan 2017-07-11 23:18
bekaesiak/ Nie masz racji, pod względem ilości trenujących dzieciaków BKS to najmniejszy klub w Bielsku, mniejszy od wapienickiej Zapory. A w sumie szkoda, ale odbija się wieloletnie dziadostwo
niezarejestrowany - stary kibic BKSu STAL 2017-07-11 23:08
trenerze Nocon zycze powodzenia w BKSie pomimo odejscia z klubu kilku judoszy
niezarejestrowany - bekaesiak 2017-07-11 23:07
BKS ma najwięcej grup trenujących młodzież i dzieci a zatrudniają od lat odpady z Podbeskidzia. bez sęsu
niezarejestrowany - lks 2017-07-11 23:02
pajacyku zamknij r
niezarejestrowany - TSP 2017-07-11 22:25
A kogo to obchodzi, i co to jest bks
niezarejestrowany - fan 2017-07-11 22:04
Bardzo dobrze,czas na zmiany w BKS.
niezarejestrowany - kibic dumy Podbeskidzia 2017-07-11 22:01
Krzysiek idzie grac do okregowki w Czechowicach DZ ale wybrales chlopie
Ukryty 2017-07-11 21:08
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - polak 2017-07-11 20:46
bardzo dobrze . kibiców nie ma , piłkarzy nie ma ---- to kto niszczy stadion ???- DZIAŁACZE!!!
niezarejestrowany - piłkofan 2017-07-11 20:08
To czwarty poziom rozgrywek i naprawdę nie widzę powodu, żeby tam nie grali wychowankowie. Nie wiem czy wiesz, znawco futbolu, że dzieci, nawet te trenujące piłkę, dorastają i stają się dorosłymi. Jeżeli w jakimś klubie jest szkolenie na odpowiednim poziomie, to najlepsi spośród wychowanków zasilają seniorską drużynę. To najtańszy i najmądrzejszy sposób budowania zespołu. Jak nie wierzysz, popatrz na kadrę np. Lecha Poznań: 10 wychowanków. Jak to za wysokie progi dla ciebie, spójrz na Rekord i jego wychowanków, grających właśnie w trzeciej lidze. A teraz policz, ilu jest wychowanków w seniorach BKS? No...Niestety zero. I to jest patologia, znawco, granie w czwartej seniorskiej lidze emerytowanymi zawodowcami i zaciągiem z Górnego Śląska.
niezarejestrowany - znawca futbolu 2017-07-11 19:11
wychowankowie w trzeciej lidze seniorów ?
ps bzdury piszesz piłkofan
niezarejestrowany - piłkofan 2017-07-11 18:18
BKS pozbywa się emerytów z Podbeskidzia. To kto tam teraz umie grać w piłkę? Może postawią na swoich wychowanków? Patrząc na wyniki w młodszych grupach wiekowych może być trudno