Deja w Cracovii


2017-07-12, 11:29

Adam Deja został zawodnikiem Cracovii. Pomocnik występował w Podbeskidziu od 2013 roku. 24-letni zawodnik w poprzednim sezonie rozegrał 26 meczów w pierwszej lidze.

Ze swoim nowym klubem zawodnik podpisał trzyletni kontrakt.

Foto: TSP

db

Artykuł wyświetlono 2759 razy
Komentarze:


  

niezarejestrowany - znawca 2017-07-14 23:00
Deja w Cracovii

zatem napiszcie , że PROBIERZ , TO MATO,Ł
niezarejestrowany - dd11 2017-07-14 21:16
A moze warto by sie zastanowic dlaczego Deja tak slabo gral w zeszlym sezonie? Moze sie okazac, ze jak bedzie mial lepszych pilkarzy obok siebie to i lepiej bedzie gral. Zreszta nie tylko Deja slabo gral. Chmiel tez miernie, ale u niego to najbardziej nie podobala mi sie jego postawa. Deja jest jeszcze w takim wieku, ze moga z niego jeszcze wykrzesac wiele dobrego.
niezarejestrowany - Była 2017-07-13 00:08
Każda męska słabość to przez baby i alkohol. Deja nie pije za dużo. W Cracovii nauczą go jak odstawić to pierwsze? Oby tylko był zdrowy.
niezarejestrowany - Mesko 2017-07-13 00:04
Nieraz pojechałem po Deji na forum za to co wyprawiał na boisku. Teraz, gdy już jest w Cracovii życzę mu spełnienia wszystkich piłkarskich marzeń, których w Podbeskidziu nie potrafił spełnić! No i dużo zdrowia Adaśku!
niezarejestrowany - Statystyk 2017-07-12 23:07
@rts nie wiem ile masz lat, ale 26 lat nie jest końcem..może być początkiem..różnie to wżyciu bywa; wiem, że Adam miał takie marzenie i fajnie żeby się spełniło. Nie jest złym piłkarzem, jedynie mentalnie musi złamać pewien poziom. Być może gdzie indziej znajdzie swoje miejsce i czas... oby się mu udało. Jeszcze raz powodzenia Adam!. (mimo, że nie miałem do twojej gry przekonania:-)
niezarejestrowany - polak 2017-07-12 22:44
powodzenia. dziękuje .
niezarejestrowany - rts 2017-07-12 22:11
@statystyk zmień dealera.
niezarejestrowany - Statystyk 2017-07-12 20:05
Może spełni się marzenie o Dortmundzie. Powodzenia Adam!
Ukryty 2017-07-12 19:54
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.
niezarejestrowany - znawca fI ligi 2017-07-12 19:53
a podobno był S,ABY- HE HE HE
pseudo pisarze won
niezarejestrowany - what??? 2017-07-12 18:42
Hahaha to jakiś żart cxy naprawdę pozbyliśmy się tego pseudo piłkarza??
niezarejestrowany - Gizmo 2017-07-12 18:17
qrqma Uważasz,że tak marną grą i swoją postawą na boisku ten piłkarz szanuje kibiców.
niezarejestrowany - kefir81 2017-07-12 17:23
I od razu brameczka:)
niezarejestrowany - abc 2017-07-12 16:28
Paweł Tomczyk w pierwszej jedenastce na sparing z MFk Skalica....
niezarejestrowany - kibic 2017-07-12 16:25
miron-troche logiki i obiektywizmu. Jak cos w klubie zle sie dzieje,to wina prezesa,bo firmuje wszystko,ale jak dobrze,to juz nie jego zasluga?... Typowa krytyka dla zasady,bo tak jest fajnie?...
niezarejestrowany - Kibic 2017-07-12 16:23
Sprzedaż tego drewna to chyba najlepsze wzmocnienie naszego zespołu w tym roku, obstawiam że w sezonie nie zagra nawet połowy możliwych meczy
niezarejestrowany - qrqma 2017-07-12 16:05
Nie szanujecie swoich zawodników to się nie dziwcie że jesteście tam gdzie jesteście, powiem więcej, będzie tylko gorzej bo żaden szanujący się kopacz nie będzie umierał dla takich kibiców którym wszystko nie pasuje.
niezarejestrowany - Jan Koc....trener UEFA PRO 2017-07-12 15:51
Deja to dobry zawodnik tylko w TSP nie mial z kim grac .
niezarejestrowany - LPD 2017-07-12 14:15
@Jeremy TSP - Obok Slobody to i pani Gosia zagrałaby nieźle.
niezarejestrowany - JeremyTSP 2017-07-12 14:13
@LPD A widzisz ja pamiętam jeszcze mecze gdy z Slobodą tworzyli parę środkowych pomocników i wyglądało to na prawdę ok. Zjazd z formą tak na prawdę zaczął się po ostatnich kontuzjach - w zasadzie w ostatnim sezonie nie istniał.
niezarejestrowany - Gizmo 2017-07-12 14:10
JeremyTSP to się chłopie nie zastanawiaj,każdego mamy trzymać bo może odpali.Deja od trzech lat nie robi postępów i jak widzę jego panikę gdy ma piłkę to serdecznie mam dość.
niezarejestrowany - LPD 2017-07-12 14:09
* w stanie
niezarejestrowany - LPD 2017-07-12 14:08
Deja odpali... @JeremyTSP, a ile pamiętasz meczów, w których Deja zagrał b. dobrze?! Bo ja ani jednego. Życzę mu, aby odpalił i to najlepiej już od w pierwszej kolejki, ale jak na razie nie jestem sobie tego wstanie wyobrazić.
niezarejestrowany - JeremyTSP 2017-07-12 14:04
Ja się zastanawiam ilu będzie za rok pisało (jak Deja odpali w Cracovi), że pozbyliśmy się takiego talentu i jak prezes mógł do czegoś takiego dopuścić. Szansa na odpalenie może nie jest wielka ale może trener Probierz ma jakiś pomysł na tego piłkarza.
miron.mika 2017-07-12 13:50
Mam takie przemyślenie - jeszcze do nie dawna wszyscy jechali po prezesie, a tu naraz brawo prezesie. Znając życie to nie ma w tym wielkiej zasługi Mikołajki, po prostu ktoś uznał że mu się w Cracovii przyda, złożył ofertę i pan prezes ja przyjął po niewielkich negocjacjach dla zachowania pozorów. Taki transfer załatwiła by przysłowiowa pani Gosia z kasy biletowej, gdyby miała pieczątkę i uprawnienia