Dobry prognostyk


2017-07-13, 16:06

- Fajnie, że udało nam się wygrać. Rozegraliśmy z pewnością kolejny pożyteczny test-mecz, choć wiadomo rywal był słabszy niż nasi ostatni sparingpartnerzy - mówi Łukasz Sierpina.

- Pierwsza połowa w naszym wykonaniu wydaje mi się, że rozegrana bardzo dobrze. Szkoda tylko niepotrzebnych strat przy rozgrywaniu piłki na naszej połowie bo praktycznie tylko po tych błędach nasz rywal stworzył sobie okazje do strzelenia bramki. Moim zdaniem mecz zdecydowanie pod nasze dyktando, na boisku cała drużyna wiedziała co ma grać i to było zdecydowanie widać. Fajnie, że do szatni udało nam się schodzić z dwubramkowym prowadzeniem.

- Nasz obóz dobiega już końca. Wiadomo schodzimy także z obciążeń, więc nasze nogi są już trochę lżejsze, co przede wszystkim można było zobaczyć przy atakach oskrzydlających, po których na dodatek padły dwie bramki. Oczywiście niektóre rzeczy należy jeszcze poprawić i do końca skupić się na treningach bo już w przyszłym tygodniu czeka nas mecz pucharowy.

Foto: TSP

db

Artykuł wyświetlono 3122 razy
Komentarze:


  

niezarejestrowany - do greg 2017-07-15 13:40
wejdz na stron glowna na poczytasz
niezarejestrowany - greg 2017-07-15 13:31
Oby przybylo, ktos moze wie jak wyglada sytuacja z odsprzedaniem akcji Murapolu do Lukosza.
niezarejestrowany - TSP 2017-07-15 13:16
@ greg, za to przybędzie Gold!
niezarejestrowany - greg 2017-07-15 13:04
Ubylo znowu 3 sponsorow silver
miron.mika 2017-07-15 12:58
ludzie a co to za różnica kto napisał pierwszy? przecież nie uzurpuję sobie autorstwa tego nieszczęsnego newsa gorzej że są tu niektórzy którzy nawet oczywistym rzeczom usiłują zaprzeczać.
@ taka prawda -( jeżeli to dla ciebie ma znaczenie)- to prawda dowiedziałem się od ciebie, a że później całe pomyje spadły na mnie to już nieistotne.
Gorzej że jest źle i to mnie martwi!!!
niezarejestrowany - Fifka 2017-07-15 12:22
@taka prawda jako pierwszy o tej sytuacji pisał niejaki Gutierrez tylko wtedy paru benc...w go hejtowało
niezarejestrowany - trollek 2017-07-15 12:14
@taka prawda

mironowi chodzi o goscia co cytowal tutaj artykuły ksh, a nie mial racji i nie docieraly do niego argumenty ze Murapol moze dzieki zapisom w regulaminie spolki wszystko zablokowac. podawal chlopina jakies argumenty ze uchwala rady nie jest opublikowana w monitorze polskim i dlatego nie ma kapialu wiekszego hahahaha
kefir81 2017-07-15 12:01
Tomczyk znowu bramka...co za gość!!!
niezarejestrowany - taka prawda 2017-07-15 11:46
Miron mika, sformułowanie "mieliśmy racje" jest wysoce niewłaściwe. Mieliście rację w czym? Ode mnie się dowiedziałes o sytuacji z murapolem i uwierzyłes i dobrze zrobiłeś bo to prawda. Żeby mieć rację to trzeba być z kims w sporze ,a ciężko być w sporze z kimś kto schował się w szafie w grudniu 2016.
niezarejestrowany - do miron 2017-07-15 11:19
przeciez to jest jasne, pinokio bedzie kłamał i robił sobie PR
miron.mika 2017-07-15 11:10
W świetle informacji podanej na stronie głównej portalu, to już sens takiego spotkania jest dla mnie niezrozumiały, no chyba że chodzi o wzajemne adoracje.
Wszystko o co mógłbym zapytać jest jasne: z Murapolem mieliśmy rację, pieniędzy w klubie nie ma bo to tematy powiązane. A zarobki prezesa to w tej chwili temat drugo jak nie trzeciorzędny.
Niestety jest źle i nawet nie jest to wina prezesa tylko układów którymi podlega.
P.S> niecierpliwie czekam co mają do powiedzenia palacz i inni...
niezarejestrowany - srolo 2017-07-15 10:34
"stadion" w grodzisku i niecieczy

hahaha, leze i kwicze
niezarejestrowany - Kibol 2017-07-15 10:19
Czy to prawda, że dopiero 1000 karnetów sprzedano? Bardzo cieniutko, bardzo. Ruszcie się!
miron.mika 2017-07-15 06:53
@kibic93- masz rację, pomyliłem maila z serwisem biletowym; niby to samo a jednak nie, mój błąd przepraszam;
nie zmienia to jednak mojej oceny co do sensowności organizowania dodatkowego spotkania z kibicami, skoro dzień później i tak takie spotkanie się odbywa.
niezarejestrowany - Kibic93 2017-07-15 06:42
@miron Gdzie jest napisane, że trzeba się rejestrować do tego systemu kupowania biletów? Informacja jest taka, że wystarczy napisać na podanego maila i tyle.
miron.mika 2017-07-15 06:15
jako że wśród niektórych tu piszących stałem się synonimem wroga klubu to mam parę pytań
@kibic - powiedz mi co mam zrobić jak ewentualnie stanę z prezesem oko w oko: wyzwać go na pojedynek? tylko na co? na kopie? pistolety? czy sikawki wielkanocne?
@palacz- widać albo jesteś jeszcze bardzo młody( lub młoda) albo zwyczajnie życie nie nauczyło cie jeszcze pokory, skoro w stosunku do innych ludzi używasz sformułowań typu "podrzędny"- jako ze usiłujesz mnie tym dotknąć , celując zresztą na ślepo, to powiem ci że mnie to nie rusza , a świadczy tylko o tobie.
Piszecie że nie mam odwagi, no cóż, tego nie mnie oceniać, natomiast odbiję piłeczkę: czemu wy nie zarejestrujecie nicku?
I jeszcze jedna ciekawostka: czemu mnie i innych którzy częściej lub rzadziej coś skrytykują, atakują ludzie którzy pisząc używają tych samych sformułowań? symbioza w myśleniu? czy przykłady udanego klonowania? ot zagadka.
Nie rozumiem sensu organizowania spotkania z kibicami, z ograniczoną liczbą osób i koniecznością wcześniejszego i rezerwowania miejsca, a co za tym idzie koniecznością zarejestrowania się w internetowym systemie sprzedaży biletów. Czy na pewno chodziło tylko o pojemność sali konferencyjnej?
Przecież można było to zrobić dzień później, przed albo po prezentacji drużyny, bez ograniczeń ilościowych i procedury zgłoszeniowej, prawda?
niezarejestrowany - mmkj 2017-07-14 22:47
sierpina może haruje ale nic z tego praktycznie nie ma 1 bramka w całym sezonie....moim zdanie będzie teraz mniej gral....będą grali inni...
niezarejestrowany - ela 2017-07-14 21:52
Ten srolo pojechał chyba do Grodziska Wielkopolskiego i Niecieczy sprawdzać dokumentacje,ale jaja,ale jaajaa ,Guy by się usmiał.
niezarejestrowany - palacz 2017-07-14 21:14
@srolo Groclin,Termalica wystarczy dyletancie ?
niezarejestrowany - srolo 2017-07-14 20:21
@palacz

powiedz mi w ktorym polskim miescie klub sam sobie wybudowal stadion. chybiony sttrzal. probuj dalej
niezarejestrowany - kibic 2017-07-14 20:11
@fifka,trzeba miec mozg,zeby wiedziec,ze kazdy moze sie podpisac kibic...Zdrowka zycze. P.S. Tak mam 26 nickow... Daj spokoj.
niezarejestrowany - Fifka 2017-07-14 19:58
kibic to pajac podszywający sie pod różne nicki
niezarejestrowany - kibic 2017-07-14 19:53
@forzajuve,opluwasz to Ty i Twoje kolezanki tutaj w kazdym temacie,od wypowiadajacych sie do prezesa,wiec nie blaznuj.
niezarejestrowany - palacz 2017-07-14 19:47
@srollo Przecież chciał powiedzieć że miasta w całej Polsce dokładają się do finansowania klubów ,nawet Legii miasto Warszawa sfinansowało stadion.
niezarejestrowany - hahha 2017-07-14 19:37
@marcoSrolo

gdzie Rzym gdzie KRym... zbłazniles sie zdeczka