Oświadczenie klubu


2017-08-07, 17:45

- Władze klubu są zaskoczone działaniami trenera. Szkoleniowiec opuścił zespół w tygodniu przed inauguracją rozgrywek ligowych i przesłał do klubu zaświadczenie lekarskie - informuje klub.

- O zamiarze udania się na zwolnienie lekarskie, trener nie informował wcześniej swoich przełożonych i współpracowników. Obecnie Jan Kocian z klubem nie kontaktuje się osobiście, ale wyłącznie za pośrednictwem kancelarii prawnej. Władze klubu nie wiedzą czy przedłożone zwolnienie lekarskie zostanie przedłużone i do kiedy naprawdę potrwa absencja trenera. Klub starał się spełnić wszelkie życzenia trenera w zakresie miejsca przygotowania drużyny do sezonu oraz w kwestii doboru nowych zawodników. W tym celu klub sfinansował obóz przygotowawczy na Słowacji w miejscu wskazanym przez trenera pomimo tego, iż przygotowania w Polsce byłyby dużo tańsze. Dodatkowo wszystkie transfery dokonane w letnim okienku transferowym były przeprowadzone w porozumieniu z trenerem i za jego pełną zgodą.

Przed przedłożeniem zwolnienia lekarskiego reprezentująca trenera kancelaria prawna zwróciła się do zarządu TS Podbeskidzie o rozwiązanie kontraktu z winy klubu. Jest to żądanie bezpodstawne, ponieważ klub wywiązywał się i nadal wywiązuje ze wszystkich swoich zobowiązań wynikających z kontraktu z trenerem Kocianem i spełniał wszelkie jego życzenia względem warunków pracy.

Rada Nadzorcza spółki udzieliła Zarządowi pełnego poparcia w dążeniu do jak najszybszego rozwiązania obecnej sytuacji.

db

Artykuł wyświetlono 4682 razy
Komentarze:


  

miron.mika 2017-08-08 21:46
@kolego kasjer jeżeli ktoś nieprawdziwie pisze o niepłaceniu piłkarzom to nie jest wyrażanie opinii tylko rozsiewanie kłamliwych plotek czyli tzw fuck news, tym bardziej że o stypendiach z miasta dla piłkarzy jest ogólnie wiadome. To że staram się to prostować, to nie jest nieliczenie się z opiniami innych tylko dążenie do prawdy, taka subtelna różnica. Jeżeli jak mówisz moje wpisy są wypocinami i nie mam racji to postaraj się zrobić to samo. Dyskutuj o sprawie a nie o mnie.
PS lekarzem nie jestem ale na tyle wiem że przyjmowanie leków przeciwzapalnych raczej wskazuje na nagłą chorobę a nie leczenie które można przewidzieć. No z jednym wyjątkiem, planowanego zabiegu chirurgicznego obojętne czego by dotyczył. Jeżeli by tak było to klub miałby rację, ale osobiście w to wątpię.
niezarejestrowany - kasjer 2017-08-08 20:46
@miron.mika, robisz kolo za eksperta i nie liczysz się z opiniami nie spełniającymi twoich założeń. Popraw się gościu. Czytałem twoje wypociny i ich nie komentowałem, traktowałem je jako twoje zdanie do którego masz prawo. Widzę, po ostatnim wpisie, że nawet na medycynie się znasz :) Musisz nad sobą popracować i tak nie mędrkować, a może wyrośniesz na kogoś wartościowego. na razie widzę dłuuuugą drogę przed tobą :) Ja również bez pozdrowień dla ciebie.
niezarejestrowany - Kibic bb 2017-08-08 19:51
Bezjajeczni - strzał w 10
SUPER pasuje do nich jak ulał wraz z górą
niezarejestrowany - Tsp 2017-08-08 19:33
Na razie Fabisiak nas ratuje....do boju bezjajeczni...
niezarejestrowany - ha ha 2017-08-08 19:27
Waleczni remisują ze Świtem 1 : 1 .A przepraszam bez jajeczni
niezarejestrowany - LPD 2017-08-08 19:02
"Pretensje mogę mieć tylko do meczu w Zabrzu." No jasne trenerze. W Siedlcach było wszystko cacy. Z Tychami w BB też. Widzę, że pan już też, wzorem swoich byłych czy obecnych podopiecznych, opowiada farmazony. Mimo wszystko dużo zdrowia, bo to jest najważniejsze.
niezarejestrowany - Ddd 2017-08-08 18:55
Panowie co z Jarochem? Czwarty mecz w sezonie a go w kadrze nawet nie ma?
miron.mika 2017-08-08 18:51
Tak już znalazłem i czytałem. Tylko gdzie tam jest o zawale? Niewiele ono wyjaśnia w sprawie, aczkolwiek część o przyjmowaniu leków przeciwzapalnych, raczej wyklucza wcześniejszą wiedzę na temat choroby, tu klub mocno poniosło w oświadczeniu.
niezarejestrowany - pilka 2017-08-08 18:44
Tak spłacą stare długi i można będzie zaciagać nowe po czym za 6 miesięcy miasto znowu poratuje TSP koljenymi milionami i tak do wyborów......
miron.mika 2017-08-08 18:35
To co napisał kefir81 i jest na stronie klubowej, wyjaśnia czemu do tej pory do klubu nie wpłynęły pieniądze z miasta. Po prostu do tego była potrzebna formalna uchwała walnego zgromadzenia akcjonariuszy. Czyli wreszcie te prawie magiczne 2,5 mln trafi do klubu i mam nadzieję że zostaną spłacone wszelkie długi klubu. To chyba jest odpowiedź na ciągłe pytana kiedy ? Miejmy nadzieję ze wkrótce i akurat ten temat zniknie.
P.S. @BB fan gdzie ta wypowiedź Kocjana? podaj źródło. Ale jeżeli to prawda z problemami sercowymi to oświadczenie klubu jest po prostu kuriozalne w tym temacie.
niezarejestrowany - kazmirz 2017-08-08 18:34
na trenera jozef juhas on gorol i wy gorole
niezarejestrowany - BBTS 2017-08-08 18:30
abc-dzieki.
niezarejestrowany - kefir81 2017-08-08 18:27
Na dzisiejszym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy Podbeskidzia Bielsko-Biała zapadły decyzje dotyczące składu rady nadzorczej.
Do składu rady nadzorczej dołączył Edward Łukosz (prezes PMiW Łukosz). Podjęta została także uchwała o podwyższeniu kapitału zakładowego spółki.
miron.mika 2017-08-08 18:26
@kasjer - to co pisze jest wiadome i dostępne dla wszystkich którzy interesują się klubem na co dzień, a nie tylko od dzwonu, to ze ktoś nie wypisuje oczywistych bzdur, lub takie prostuje to od razu musi być na etacie w klubie lub w ratuszu? Nie pozdrawiam bo szkoda czasu
niezarejestrowany - abc 2017-08-08 18:20
@BBTS - Na TT jest już podany skład :)
niezarejestrowany - BBTS 2017-08-08 18:09
Wreszcie "prawidlowa reakcja" klubu na nasza kibicowska krutyke.Nie podobala sie co poniektorym pisemna relacja z meczow.Poprawiono to. Nie ma wogole jur relacji z meczu ze Switem.Brawo!
niezarejestrowany - abc 2017-08-08 18:01
Dziś, ze względu na uraz Magiery, kapitanem TSP będzie Łukasz Sierpina, mam nadzieję, że poprowadzi drużynę do zwycięstwa :)
niezarejestrowany - realista 2017-08-08 17:16
Pan Wolas dobrze liczy pieniądze, na trzy miesiące do klubu i zrobi porządek !. I klocki dla kopaczy też będą !,
niezarejestrowany - Bruno 2017-08-08 16:56
I w PBB sa madzy ludzie (dzialacze).Po pierwszym zwyciestwie juniorow w centralnej lidze zaraz na FB pojawil sie komunikat : Kapitan tej mlodej dryzyny podziekowal i swoim kolega,trenerowi kibica za wspieranie ich w tym meczu,za opieke,za doping.A wiec mozna inaczej,tam nizej gdzie sa dzialacze,trenerzy drugiego planu a zawodnicy "niedoswiadzeni".No ale tam jeszce nie "krazy" gruba forsa.Pozdrawiam.
niezarejestrowany - ggg 2017-08-08 16:42
@ Forza juve
Podobno to gdyby babcia miała wąsa to by była dziadkiem...Podobno.
W swoich plotkarskich informacjach przypominasz @gutierreza który zniknął po tym jak się ośmieszyl informacja o sp.Johanie. Zmieniłeś nicka?
Przestań insynuować bo to forum to nie jest od tego
niezarejestrowany - txtx 2017-08-08 16:41
Borecki wróć! Chcemy prezesa z jajami!
niezarejestrowany - BB fan 2017-08-08 16:28
Z wypowiedzi trenera Kociana wynika raczej, że nie spodziewał się, że Podbeskidzie będzie chciało się go pozbyć gdy rozchoruje się ( miał zawał lub stan przedziałów, stąd hospitalizacja i nieprzewidywalne L4) . Ponieważ w odróżnieniu od prezesika pan Kocian dotąd nigdy nie kręcił nie mam podstaw by mu nie wierzyć. Ta sprawa z trenerem mocno coś cuchnie. Dobrze byłoby gdyby klub wreszcie jasno powiedział o co w tym całym zamieszaniu tak NAPRAWDĘ chodzi!
niezarejestrowany - Tom 2017-08-08 16:19
Jerzy Wolas, Jerzy!!!
niezarejestrowany - Tom 2017-08-08 16:18
Podbeskidzie to bagno finansowane z naszych pieniędzy.
niezarejestrowany - Konserwatywny Liberał. 2017-08-08 16:07
Czemu Kocjan nie mówi nic o swoim prawniku? pisałem wcześniej ktoś bezczelnie kłamie. Albo jak kto woli nie dopowiada istotnych rzeczy do treści wiadomości.