"Górale" nie mają długów?


2017-08-11, 08:08

- Chciałbym bardzo wyraźnie podkreślić, że klub nie ma żadnych zaległości względem trenera Jana Kociana. W ogóle nie ma żadnych długów - mówi prezydent Jacek Krywult.

W rozmowie z katowickim "Sportem", prezydent Bielska-Białej odniósł się do sytuacji panującej w miejskim klubie. - Przede wszystkim trzymajmy się faktów. Trener Jan Kocian przebywał trzy dni w prywatnym szpitalu w Chorzowie. Z tego, co mi wiadomo, obecnie jest już na Słowacji. Nie wiem o co chodzi z tym jego nagłym pogorszeniem stanu zdrowia. Według mnie pan Kocian zrobił coś, co nie mieści się w żadnych kategoriach przyzwoitości. Tego jeszcze w lidze chyba nie było. Trener, któremu zagwarantowaliśmy wszystko czego oczekiwał i który zarabiał naprawdę sporo pieniędzy, nagle opuścił zespół - mówi Krywult.

Prezydent miasta ma za złe trenerowi, że ten podczas prezentacji mówił, że wywalczyć awans do ekstraklasy będze bardzo trudno. - Zawodnikom trzeba wmawiać, że gramy o ekstraklasę tak, żeby to doszło do ich świadomości. Przed sezonem mieliśmy spotkanie w szerokim gronie. Prosiłem wtedy trenera, aby uwzględniał w składzie młodych zawodników, zwłaszcza naszych wychowanków. On jednak nie cenił takich piłkarzy. Chciał dalej grać 30-latkami. Mówił, że 19-letni piłkarz nie wytrzymuje meczu. A przecież Włodzimierz Lubański miał szesnaście lat i grał w reprezentacji Polski - przekonuje.

db

Artykuł wyświetlono 2640 razy
Komentarze:


  

niezarejestrowany - 100%BB 2017-08-12 14:41
Mioduski z Legii twierdzi że Legia Wa-wa, poprzedni sezon zamknęła z wynikiem -17 milionów złotych straty!!!!
Z powodu braku awansu ma już kolejne kilkanaście milionów brakujących środków na koncie. Polska piłka jest chora, ludzie klub który ma ponoć budzet na ponad 120 baniek, stadion na 35 tys ludzi, wykręca stratę to ja nie wiem....
Podbeskidziu wcale się nie dziwię, że mamy takie problemy. Jak Legia Warszawa, z tym że Legia ma w skali Podbeskidzia wielki przychód i oni maja z czego ciąć a Podbeskidzie już nie!
niezarejestrowany - Bdtr 2017-08-11 18:46
Już widzę to spotkanie,atmosfera jak na zebraniu komitetu wojewódzkiego "towarzysze musimy wmawiać wszystkim,że będzie awans"
niezarejestrowany - strach się bać 2017-08-11 18:41
A co będzie jak skończy się kadecja ,,Słońca TSP"?. Odpowiedz jest prosta -plajta.
niezarejestrowany - buce won 2017-08-11 18:25
Nie wierzę w to co gada pan k.
Ratusz WON a w pierwszej kolejności niech CBA sprawdzi mzo
niezarejestrowany - prawnik 2017-08-11 18:07
Jeżeli pan ,, skończyć oświadczać i oddawać kasę " pisze prawdę , to oznacza , że TSP pod wodzą prezydenta K.
po prostu oszukuje przy sprawach biznesowych..

CBA w Ratuszu na 100%
niezarejestrowany - idzie nowe 2017-08-11 17:59
Ale wielu mieszkańców tego miasta straciło do pana J.K zaufanie
niezarejestrowany - winda 2017-08-11 17:31
Pan Jacek tupnal nozka i fuknal na trenera powiewaz ten publicznie powiedzial ze o awans bedzie trudno heh. Gdzies tu jakis oszolom życzył sobie i nam sukcesu tsp i sukcesu pana Jacka .... coz wariatow nie brakuje jak widac.
niezarejestrowany - guma 2017-08-11 17:00
. A przecież Włodzimierz Lubański miał szesnaście lat i grał w reprezentacji Polski - przekonuje - panie Jacku może warto Lubanskiego sciagnac? Skoro mial 19 lat i gral w reprezentacji to teraz powinien byc jeszcze lepszy. Pan Jacek wciaz tkwi w poprzedniej epoce ehhhhh
niezarejestrowany - 100%BB 2017-08-11 15:44
@kibic, tak ale ze względu na nieporadność Podbeskidzia, Sandecja wtrąciła swoje 3 grosze i dla środowiska piłkarskiego stało się jasne, że lepiej aby tym drugim był... Górnik Zabrze.
Lubański był talentem, tamtego pokolenia nie ma co porównywać z obecnym, świadczą o tym wyniki młodych piłkarzy poczynając od super wyniku wykręconego przez piłkarzy trenera Dorny! To jest problem, że prezydent miasta żyje dawnymi czasami, kiedyś grało się za czapkę gruszek nie było internetu, telewizorów, smartfonów, dzieci biegały od rana do wieczora za piłką i mieli krzepę, nie to co dzisiejsze pokolenie. Boiska osiedlowe i przyszkolne mają, a one stoją niemal puste bo trzeba sobie zagrać w piłkę w sieci....
niezarejestrowany - skończyć oświadczać i oddawać kasę 2017-08-11 15:44
Ludzie czytać się nie da tych wypocin, ja chcę tylko odzyskać należne pieniądze i wasze opinie mnie nie interesują, jedno jest pewne że TSP z nami już biznesu nie zrobi i mam nadzieję że z pozostałymi nabitymi w butelkę także...
niezarejestrowany - Anonim 2017-08-11 15:43
A co z zobowiązaniem płatności wobec BBTS u
niezarejestrowany - kibic 2017-08-11 15:35
W zeszłym sezonie to mieliśmy awansować.
niezarejestrowany - 100%BB 2017-08-11 15:34
Jakby Podbeskidzie, zakontraktowali młodych zawodników, którzy umiejętności mają zbliżone do takich piłkarzy jak Dembele, Goetze czy chociażby przyszedł do nas piłkarz o umiejętnościach pokroju Arkadiusza Milika, to proszę bardzo jestem za...
A trener no cóż pewnie ma telefony z ekstraklasy i kombinuje jakby tu wcześniej zerwać umowę z TSP.
Moim zdaniem niech Podbeskidzie puści trenera, jak ten tak bardzo chce odejść, co naszym z takiego człowieka, który robi łaskę że trenuje Podbeskidzie. Myśleli że wiosną nadrobią stracone punkty na jesień, ale ja wiedziałem że odrobić stratę w czasie niepełnej rundy, kiedy kilka meczów rundy rewanżowej rozegrali jesienią, bedzie niezmiernie ciężko.
Podbeskidzie pewnie nie ma już długów jeśli pieniądze z majowej dotacji z ratusza zostały uruchomione i wypłacono zaległości. Ale jednak kilka miesięcy temu temat był bo po coś to dodatkowe wsparcie Podbeskidzie, dostało.
niezarejestrowany - Fań 2017-08-11 15:28
Ludzie nie rozumiem Was w zeszłym sezonie było, że gramy starymi lisami i zawodnikom, którym się nie chce biegać. Teraz gramy składem o średniej wieku około 24 lat i też jest źle! To kim przepraszam mamy grać! Pozdrawiam wszystkich, którzy wierzą w sukces Podbeskidzia Przedydenta Krywulta i prezesa TSP, a resztę " kibiców" to zachęcam do kibicowania innym drużynom. Idzie, idzie...!
niezarejestrowany - prezes 2017-08-11 15:23
Miało być -zgadza się .
niezarejestrowany - prezes 2017-08-11 15:22
Zfadza się ,mam żadnych zaległości finansowych.
niezarejestrowany - Tepik 2017-08-11 14:54
Haha "Zawodnikom trzeba wmawiać, że gramy o ekstraklasę" i kibicą też trzeba wmawiać,niech płacą.
niezarejestrowany - pytania 2017-08-11 12:26
@pytanie- kilkumiesięczne zaległości to już dług czy tylko zaległości ,a kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy to drobne i nie drobne zaległości ?.Ps. Obóz na Słowacji to tylko szczegół !.
niezarejestrowany - pytanie 2017-08-11 12:10
Należy zadać sobie pytanie, co jest długiem, a co zaległością. Prezydent powiedział, że klub nie ma długów, są drobne zaległości, które zostaną spłacone w ciągu kilku dni. Dotyczy to również obozu na Słowacji.
niezarejestrowany - 43-300 2017-08-11 11:48
Panie Krywult wstydu oszczędz, ,,,klub nie ma długów "".Z innego klasyka,,o nic nie pytaj już bo żal najprostrzych słów ".
niezarejestrowany - lala 2017-08-11 10:36
wierzyciel - w pewnym wieku już wszystko wypada :)
niezarejestrowany - wierzyciel 2017-08-11 10:18
Prezydentowi nie wypada kłamać!
niezarejestrowany - Beskidczyk 2017-08-11 10:15
O co Kocian mógł wnieść pozów, że Podbeskidzie ściągneło mu 20-25 latków, a nie starych wyjadaczy?!! No litości ludzie, tu potrzeba trenera głodnego sukcesu, który się zgodzi grać tym co mamy, a uważam, że skład personalny mamy dobry, Oleksy przyjdzie najprawdobodobniej do nas to będzie dwóch równorzędnych piłkarzy na LO.
niezarejestrowany - ben 2017-08-11 10:10
Żenada. Nieważne kto ma rację w tym sporze, taka medialna wojenka z uczestnictwem prezydenta tylko szkodzi klubowi. Od pewnego czasu mam wrażenie że Krywult stracił kontrolę nie tylko nad urzędem, klubem, ale i nad swoimi zachowaniami i słowami
niezarejestrowany - ... 2017-08-11 10:01
Na razie mamy przerzucanie się oświadczeniami, z których nic nie wynika.
Jeżeli Kocian faktycznie złożył pozew do sądu to chyba nie myślicie, że wszystko jest w porządku. Kto normalny zakłada sprawę, która z góry stałaby na straconej pozycji.
Czas pokaże.