Wojna na oświadczenia


2017-08-11, 09:57

- Odnosząc się do braku woli klubu, co do ugodowego załatwienia sprawy, to klub jest cały czas gotowy na takie działania - odpowiadają władze Podbeskidzia na stanowisko Jana Kociana.

W nawiązaniu do publikacji oświadczenia prasowego Jana Kociana swój kolejny komunikat w sprawie wydały władze Podbeskidzia:

- Klub z coraz większym zdziwieniem przyjmuje kolejne oświadczenia i wypowiedzi prasowe trenera. Tylko z szacunku dla trenera klub nie skomentuje absurdalnych twierdzeń dotyczących wpływu pracy w klubie na zdrowie trenera.

- Odnosząc się do braku woli klubu, co do ugodowego załatwienia sprawy, to klub jest cały czas gotowy na takie działania. Jednakże poza żądaniem wypłaty wynagrodzenia należnego trenerowi do końca kontraktu, którego z oczywistych względów klub nie akceptuje, żadna inna propozycja nie została złożona. W każdym momencie władze klubu są gotowe na spotkanie i omówienie sprawy.

- Poza tym, zgodnie z obowiązującymi przepisami PZPN, nie ma trybu postępowania, w którym trener mógłby się zwrócić do Piłkarskiego Sądu Polubownego o rozstrzygnięcie sprawy. Jeżeli trener uważa, że klub w sposób rażący narusza przepisy prawa lub postanowienia kontraktu, to po prostu składa oświadczenie o rozwiązaniu kontraktu z winy klubu, czego jednak dotychczas nie zrobił.

- Trener Kocian nie zauważa, że największym poszkodowanym w całej sytuacji są nie władze klubu, ale zawodnicy, pozostawieni bez pierwszego trenera na trzy dni przed inauguracją sezonu.

db

Artykuł wyświetlono 2286 razy
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Li.boski@gmail.com 2017-08-11 21:35
Dużo więcej zrobi BKS tylko dajcie im szansę
niezarejestrowany - Li.boski@gmail.com 2017-08-11 21:31
Idzie idzie do drugiej ligi
niezarejestrowany - Li.boski@gmail.com 2017-08-11 21:29
Po co ciągle zmieniacie trenerów
niezarejestrowany - Li.boski@gmail.com 2017-08-11 21:27
Same złodzieje
niezarejestrowany - #golimyWąsa 2017-08-11 20:41
Trener dobrze wiedział,co może osiągnąć ta drużyna,ale wąs kazał wmawiać ,że będzie awans:))
niezarejestrowany - kibic 39 2017-08-11 20:37
Zarząd strzelił niezłego samobuja
niezarejestrowany - Trener 2017-08-11 20:35
3:0 idzie idzie Stomil Olsztyn
niezarejestrowany - jasnowidz 2017-08-11 19:57
Przepraszam bład-to 1 do przerwy dla TSP to strzał na bramkę
niezarejestrowany - jasnowidz 2017-08-11 18:36
Tarot mówi .... 1:1
niezarejestrowany - wróżka 2017-08-11 18:15
ja widzę 1-2
niezarejestrowany - jasnowidz 2017-08-11 18:08
Do przerwy 0:1 ,wynik końcowy 1:1.
niezarejestrowany - rozrywka dla plebsu 2017-08-11 17:48
Stare chłopy a nie potrafią sie dogadac .... spabizna.
niezarejestrowany - Funny club BB 2017-08-11 17:09
@gienek, no nie przesadzaj z tym " grać będą". Będą się jak zwykle bronić przed porażką.
niezarejestrowany - gienek 2017-08-11 16:47
@Kibic93 - No żal mi się ich zrobiło, że po 7 godzinach w autokarze będą musieli grać mecz.
niezarejestrowany - Kibic93 2017-08-11 16:32
@gienek A kiedy niby mieli jechać?
niezarejestrowany - gienek 2017-08-11 16:20
To pewne, że piłkarze pojechali do Olsztyna wczoraj?
niezarejestrowany - wł. hotelu na Słowacji 2017-08-11 16:13
Ciekawe czy w tym hotelu co będą zakwaterowani przed meczem ze Stomilem już wiedzą że....... hahahahahaaha
niezarejestrowany - laborant 2017-08-11 16:11
A gdzie robią testy medyczne za darmo? Na kasę chorych robili?
kefir81 2017-08-11 15:26
Lewy obrońca Paweł Oleksy (ex.Ruch Chorzów) przechodzi testy medyczne przed podpisaniem kontraktu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
niezarejestrowany - Przemo 2017-08-11 15:15
Krywulta na trenera
niezarejestrowany - Antek 2017-08-11 14:31
Pójdzie fama na kraj i żaden trener nie będzie chciał pracować w tej mieścinie miodem i mlekiem płynącej. ehhhhhhhhhhh
niezarejestrowany - txtx 2017-08-11 14:22
Takie jaja mozliwe tylko za Mikolajki. Rybarski i Cienciala tez mu w tym pomagaja! Skoro Kocian tak dobrze zarabia, to juz wiadomo czemu Rybarski uprzykrzal mu zycie, widocznie mial chrapke na to stanowisko albo jakis kolezka na nie czeka! Kocian mowiac o pogorszeniu sie jego stanu zdrowia przez dzialania Tsp ma na mysli mobbing!
niezarejestrowany - KibicTakiSe 2017-08-11 13:36
No ja się trenerowi nie dziwię, chyba każdy z Was starał by się o to, by wypłacili do końca wszystko. Nawet w innych firmach typowych w mieście, każdy chce wyciągnąć jak najwięcej podczas odejścia z niej. Skoro w umowie miał, że mają mu wypłacić kasę do końca kontraktu, to tak by wypadało zrobić. A to, że Kocian robi koło siebie szum, to druga sprawa. Tu powinien po cichu się z nimi dogadać i wszystko by było ok.
Dlatego albo mu wypłacą, albo on zerwie ten kontakt i wtedy się pożegna z kasą.
Jak dla mnie, to się robi śmieszne...
niezarejestrowany - kibic 39 2017-08-11 11:20
Gratulacje dla jednej i drugiej srony