Dziurawa defensywa


2017-08-11, 20:17

Nie istniał w defensywie zespół Podbeskidzia w drugiej połowie spotkania ze Stomilem Olsztyn. Efektem słabej gry była utrata trzech bramek i słusznie poniesiona porażka.

W pierwszej połowie bielski zespół próbował stwarzać zagrożenie pod bramką Stomilu, ale bliżej strzelenia gola byli gospodarze, którzy za sprawą Artura Siemaszki ostęplowali słupek bramki Rafała Leszczyńskiego. Lepszą skuteczność olsztynianie zaprezentowali po przerwie. W 51. minucie do siatki bielszczan trafił Piotr Głowacki, a czternaście minut później wynik podwyższył Adrian Karankiewicz.

W 69. minucie Leszczyńskiego pokonał jeszcze Siemaszko. Honorowe trafienie dla Podbeskidzia zdobył Paweł Tomczyk.

Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (0:0)
Bramka: Głowacki (51'), Karankiewicz (65'), Siemaszko (69') - Tomczyk (85')

Stomil: M. Leszczyński - Ziemann, Lech (87. Zahorski), Siemaszko (74. Abbott), Głowacki - Sołowiej, Bucholc, Baranowski, Tanczyk, Karankiewicz (79. Mikołajewski) - Biedrzycki.

Podbeskidzie: R. Leszczyński - Sierczyński, Wiktorski, Magiera, Moskwik - Pindera (64. Kostorz), Rakowski, Podgórski, Sierpina - Iliev (56. Matuszczyk) - Sabała (54. Tomczyk).

Foto: TSP

db

Artykuł wyświetlono 3412 razy
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Jan 2017-08-14 08:37
Brawo Panie Prezesie Mikołajko- tak trzymać
niezarejestrowany - aaa 2017-08-13 17:15
Bo ktoś sobie ubzdurał że naszą młodzież stać na I ligę,nie widzą że robią niedźwiedzią przysługę im oraz klubowi, a wódz i prezesik złapali się jak muchy na lep.Gratulacje
niezarejestrowany - dfgu 2017-08-13 15:12
maja Tomczyka i kozaka mlodziezowca ogranych w młodzieżowych reprezentacjach i klubach na dobrym poziomie a wystawiają naszych malolatow których trzeba ogrywać ale w mniejszej ilości czasu i w rezerwach. to sa młode chłopaki i slabe mecze będą przeplatać z dobrymi. taki jest np.kozak. potrawi wygrac mecz sam a nieraz zagra słabiej i tak samo jest z innymi. trenerzy powinni dac im więcej zaufania.
niezarejestrowany - vgty 2017-08-13 15:07
Sobczak i kozak niech gwiazdorza....a na boisku musza grysc trawe przecież tu cala druzyna gwiazdorzeje....nie tylko oni.
niezarejestrowany - kolo 2017-08-12 23:18
@makuwka nie kategoryzuj mam karnet i jajka też powody zakupu karnetu mojego karnetu to nie twoja sprawa ale w to co piszecie z @mardogiem nie raz już poruszałem i chętnie w to wejde ale we 3 to marny efekt
niezarejestrowany - kin 2017-08-12 22:15
jaki trener taka obrona
niezarejestrowany - kibelek za 270 tys 2017-08-12 22:04
Rychu będzie dowodził na tym odcinku frotnu !!!!!!!!!
niezarejestrowany - ratyszowe buce won 2017-08-12 20:04
Fornalak nie ma uprawnień, żeby trenować TSP
Stawiam na kogoś z piesków krywulta,
niezarejestrowany - Fantek 2017-08-12 15:04
Kibic@ Tu chyba kwestia motywacji
niezarejestrowany - Kibic 2017-08-12 14:54
Jak ich Kocjan przygotował do sezonu czy drugi trener nie potrafi ustawić drużyny jak mają grać i wykonywać jego zalecenia mamy aż tak ciemnych piłkarzy .
niezarejestrowany - Fantek 2017-08-12 14:44
Też tak sądzę, ale po tym co widzę, co dzieje się w klubie to wszystko jest możliwe, a Ulatowski pracuje z młodzieżą. Oby nie. Choć przeglądałem wolnych trenerów to zbyt dużo nie ma kandydatów. Sensowni to Bartoszek i Tarasiewicz, choć niby temat Tarasiewicza nieaktualny, a Bartoszek nie wiadomo jak z pensją, może trener z niższych lig niemieckiej, hiszpańskiej bądź francuskiej
niezarejestrowany - 100%BB 2017-08-12 14:37
Ulatowski to jedna z porażek na krajowej ławce trenerskiej. Nawet nie wymieniaj tego nazwiska bo bedzie gorzej niż obecnie.
niezarejestrowany - Fantek 2017-08-12 13:53
Co sądzicie o nazwisku Ulatowski?
niezarejestrowany - Siemek 2017-08-12 13:47
Oglądając bramki na Futbolfejs to Leszczu sie nie popisał
niezarejestrowany - dziadek 2017-08-12 13:22
Czy to można tak nazwać.To były lata 90-te,obiekty po upadku klubu niszczały,około roku oferta wisiała i nikt się tym nie interesował,tak jak obecnie kortami przy partyzantów.
niezarejestrowany - 100%BB 2017-08-12 12:58
Bo właśnie z Rekordem zrobiono mega byka. BTS Rekord to powinien być Futsal, pełną gębą od 20 lat natomiast majątek po Budowlanych BB, powinien był być przygotowany pod bazę treningowa dla BKS i TSP. Wiem że niektórych to zaboli ale taka jest prawda i to by było lepsze a tak znowu w BB, mamy 3 kluby piłkarskie jeden prywatny, ale jedynie TSP wypłynęli na poziom zawodowy reszta gra bardziej amatorsko i tu brakuje miejsca. Co prawda miasto ponoc miało wybudować obiekty treningowe w dzielnicy Komorowice, ale z powodu bardzo kapitałochłonnych inwestycji z udziałem środków z UE, przebudowa pl. WP z parkingiem podziemnym jak i budowa kompleksu treningowego jest odsuwana na blizej nieokreśloną przyszłość.
niezarejestrowany - dziadek 2017-08-12 12:29
Rozszerzmy to na wszystkie kluby,to poza Rekordem,baza treningowa jest żadna a TSP ma akademie,warunki lepsze od BKS-u a porównywalne do Zapory i z czym do ludu ???? p.Krywult p.Radwan zbliża się koniec kadencji coś trzeba z tym zrobić
niezarejestrowany - dziadek 2017-08-12 12:17
100%BB żeby myśleć o rozwoju trzeba mieć mocne fundamenty czytaj zaplecze,a co ma TSP jedno boisko w komorowicach
niezarejestrowany - 100%BB 2017-08-12 11:57
A to był słaby Stomil Olsztyn, który swego czasu także nie wykorzystał swoich 5 minut jakie mieli czyli grę w najwyższej klasie rozgrywkowej. Z taką grą Chojniczanka pyknie Podbeskidzie na lekko 3-0.
niezarejestrowany - Piterek 2017-08-12 11:39
Do autorów tekstu. Poprawcie to ostęplowanie słupka aby nie równać jakością tekstu do sytuacji w klubie.
niezarejestrowany - 100%BB 2017-08-12 11:35
Ta dla zrozumienia. Ile pieniędzy daje właściciel Termaliki na swój klub, ile kasy wykładali lub wykładają samorządy w Szczecinie, Płocku ( uchwały RM ) czy jako właściciele we Wrocławiu, Zabrzu czy Gliwicach....trzeba więcej komentować?
Podbeskidzie od miasta dostają pewne dotacje, ale to jest na przeżycie od sezonu do sezonu a nie na rozwój klubu. Potem następuje liczenie na kalkulatorze jakich piłkarzy można ściągnąć aby starczyło do końca obowiązywania kontraktów i dla innych pracowników klubu oraz na funkcjonowanie klubu.
niezarejestrowany - Beskidczyk 2017-08-12 09:19
Czy w tym momencie inny trrner może zastąpić Kociana, Fornalaka, kiedy ten pierwszy przebywa na l4?
niezarejestrowany - dziadek 2017-08-12 07:28
System jakim chcą grać włodarze TSP opiera się na szybkiej wymianie pozycji grze na jeden,dwa kontakty,a do takiej gry należy mieć grajków z dobrą techniką użytkową i szybkich