Fatalna druga połowa


2017-08-12, 06:37

- Zagraliśmy najsłabsze spotkanie. Jeżeli można mówić, że pierwsza połowa była w wykonaniu obydwu zespołów słaba, to druga w naszym wykonaniu była już fatalna - mówi Fornalak.

- Zawodnicy przekonali się, że mieszanka rutyny, doświadczenia z młodością ma tylko wtedy szansę na sukces  gdy ta rutyna i doświadczenie biorą odpowiedzialność na swoje barki, nie uciekają od gry. Natomiast młodość w takich momentach powinna dawać wartość dodaną, czego dziś u nas zabrakło. Druga połowa pokazała, że młodzież musi jeszcze ciężko pracować, aby w drużynie pierwszoligowej decydować o wydarzeniach na boisku - skomentował porażkę Dariusz Fornalak.

Foto: TSP

db

Artykuł wyświetlono 4483 razy
Komentarze:


  

niezarejestrowany - Znafca 2017-08-14 09:52
Kto będzie trenerem jest drugorzędne. Chory jest styl zarządzania tym klubem. Mamy śliskiego typa, który nie potrafi wziąć odpowiedzialności za nic (np. że musiał podnieść ceny karnetów) a potrafi wciskać kit PR'owo marketingowy.

To jest teraz tylko okienko z kasą miejską gdzie cwaniaki wyciągają ile mogą bo za rok przy potencjalnym nowym rozdaniu po wyborach wszystko się pewnie skończy.
niezarejestrowany - dobra rada 2017-08-14 08:08
Na trenera proponuję pana Mrózka a z fotela pisterują doskonale znani w BB -RR i JK
niezarejestrowany - fan TS(wierny fan) 2017-08-14 07:57
Z wywiad udzielony oficjalnej stronie TS Podbeskidzie,Pan kopacz Podgórski powinien sobie przypomnieć,co znaczy wyraz,tautologia,,,,pozdrawiam
niezarejestrowany - greg 2017-08-14 07:54
Paszulewicz? To ma byc uzdrowiciel Tsp? Tu trzeba goscia ktory ma wlasne zdanie i jest niesterowalny, a do tego zamordysta - jak chca byc bezjajeczni to niech chodziaz maja przewalone u trenera! Hajto na trenera!
niezarejestrowany - mądrość wyboru 2017-08-14 05:20
Gdyby prezesem był pan Okrzesik, to właśnie taki Paszulewicz zostałby zatrudniony w Podbeskidziu i klub jakimś cudem zostałby uratowany.
niezarejestrowany - taka prawda 2017-08-13 23:12
Kibic 93 nie ośmieszaj się,Paszulewicza geniuszu tu nie będzie, w Bielsku nigdy nikt słupa z licencją nie zatrudni.
Paszulewicz nie pozwoli sobie na udawanie asystenta, a poza tym Grudziądz to mocniejsza i bardziej stabilna drużyna i klub od bielska
niezarejestrowany - ha ha 2017-08-13 22:52
Zidane niestety przedłużył kontrakt z Realem,ale słysząc słowa pana Krywulta miał chwilę zwątpienia.
niezarejestrowany - komo 2017-08-13 22:37
Krywult wszak zapowiedział, ze trener w Bielsku zarabia krocie. Podobno poza Paszulewiczem zerwanie kontraktów rozwazają Probierz i Smuda. Nawałka jeszcze się waha :))
niezarejestrowany - tak będzie 2017-08-13 22:33
Paszulewicz zerwie kontrakt z Olimpią (w czerwcu przedłużył do 2019) , ponieważ TSP to klub stabilny i gwarantuje trenerom WYSOKIE kontrakty......
niezarejestrowany - komo 2017-08-13 22:28
kibic93@ chłopie, kto ci leki daje? Paszulewicz bedzie asystentem w Podbeskidziu? :) wow. a to chłop wybrał elitarny i mocrstwowy klub.
niezarejestrowany - kibic 39 2017-08-13 22:22
A co z licencją dla Fornalaka?
niezarejestrowany - Kibic93 2017-08-13 22:19
@taka prawda Jest właśnie opcja, że nie będzie oficjancie jako 1 trener tylko jako asystent trenera, coś w stylu jak było w Górniku tylko tam były problemy zdaje się z licencją dla trenera.
niezarejestrowany - kocjan 2017-08-13 22:14
taka prawda@ oni szukają trenera trzy rundy do przodu :) to wizjonerzy :)
niezarejestrowany - wolne 2017-08-13 22:04
Póki co dłuuugi weekend trwa :)
niezarejestrowany - LPD 2017-08-13 21:56
No i jesteśmy na pozycji spadkowej.
niezarejestrowany - taka prawda 2017-08-13 21:49
Ciekawe bajkppisarze jakim cudem gadają z Paszulewiczem skoro jeden trener nie może prowadzić 2 zespołów w jednej rundzie w 1 lidze.
niezarejestrowany - Kkk 2017-08-13 21:34
Jestem jeszcze z pokolenia ktore pamięta Paszula z boiska. W I lidze jako trener nawet sobie radził.
niezarejestrowany - Kibic93 2017-08-13 21:30
@Beskidczyk Też uważam, że to dobry kandydat, potrafi postawić na młodzież, a także jest trenerem, który jest na dorobku, problem w tym, że Kocian będzie robił problemy i może się przedłużyć zatrudnienie oficjancie nowego trenera.
niezarejestrowany - Beskidczyk 2017-08-13 21:11
Kibic 93 @ Wierzę Ci, coś przeczuwam, że w środę nastąpi ta zmian, ale Paszulewicz to dobry kandydat! Patrzcie co dzieje się w tabeli 1 ligi
niezarejestrowany - cenzor 2017-08-13 21:08
Biorąc pod uwagę preferencje Pana Prezydenta ,to może trener Strejlał , Gmoch lub Kasperczak by się nadawali.
niezarejestrowany - Kibic93 2017-08-13 21:04
@Beskidczyk To są informacje nie oficjalne, ale moge Cie zapewnić, że trwają rozmowy.
niezarejestrowany - xyz 2017-08-13 20:57
To może... Robert Kasperczyk?!
niezarejestrowany - Beskidczyk 2017-08-13 20:48
A gdzie informacje o Paszulewiczu?
niezarejestrowany - Piterek 2017-08-13 19:37
A może na trenera Janusz Wójcik? Nowemu sponsorowi powinny się spodobać jego metody motywacyjne a zwłaszcza: kiełbasy do góry i golimy frajerów.
niezarejestrowany - Kibic93 2017-08-13 19:26
@vbnm Jesteś bardzo daleki od prawdy.