Testy pomocnika


2017-10-06, 11:27

Edin Bahtić przebywa na testach w Podbeskidziu. 21-letni austriacki pomocnik ostatnio występował w SV Kapfenberg (drugi poziom rozgrywkowy).

Jak podaje 90minut.pl, 21-letni były juniorski reprezentant swojego kraju w poprzednim sezonie zagrał w szesnastu meczach drugiej ligi austriackiej w barwach Kapfenberger SV.

db

Artykuł wyświetlono 2351 razy
Komentarze:


  

niezarejestrowany - LPD 2017-10-08 01:53
@siata -"łapią coroczny kurs"... Udało Ci się. Dobre.

I niestety masz rację. Oby w środę było lepiej.
niezarejestrowany - Bruno 2017-10-08 00:55
John- a ja zauwazam zmiane na stronie PBB.I to bardzo pozytywna.Jest informacja plus film o sparingu,sa informacje o juniorach i drugiej druzynie.Cos sie jednak w klubie zmienilo.I to pozytywnie i znaczaco.
niezarejestrowany - Statystyk 2017-10-07 23:04
Gościa testują i wrzucaj go na 45 min za Ilieva.. Groteska. Mogliby dać przynajmniej zagrać pełne 90,. Wiadomo przecież jak gra Iliew.
niezarejestrowany - siata 2017-10-07 22:21
john - chyba tak bo o siatkarzach też nie piszą a łapią coroczny kurs ...
niezarejestrowany - john 2017-10-07 19:58
A o dzisiejszym sparingu nikt nie pisze? Redaktorzy na urlopie?
niezarejestrowany - txtx 2017-10-07 19:53
@Fan, był już tu kiedyś TspFan - możesz powchodzic w slitery prawie prezesowi za niego, chlopaczku.
niezarejestrowany - znawca futbolu z ue 2017-10-07 19:36
Trzeba wzmocnić pomoc i atak ale nie takim badziewiem.
niezarejestrowany - Vir 2017-10-07 18:58
Dobrze, że testują różnych zawodników. Może się kiedyś trafi jakaś perełka. Myślę, że warto by się rozejrzeć po okolicznych zespołach z niższych lig i sprawdzić w taki sam sposób kilku-kilkunastu wyróżniających się np. w okręgówce młodych chłopaków, pozwolić im potrenować z TSP. Dla nich będzie to wyróżnienie i bodziec do większej pracy, a my może znajdziemy jakiś nieoszlifowany kryształ pod-górski :)
.......... 2017-10-07 18:57
@kefir81 a czemu? Za cienki?
kefir81 2017-10-07 14:20
Temat do zamkniecia nie zostanie u nas...
niezarejestrowany - Fan 2017-10-07 11:18
Oooo jest i txtx. Chyba jeszcze zadania domowego nie było i tata pozwolił poserfować po necie :-)
niezarejestrowany - fanatyk 2017-10-06 22:50
tych wszystkich niechcianych w TSP wysylaj do BKSu bo tam jak przyszedl super trener Mrozek nastala prawdziwa plaga ciezkich kontuzji i chlopy beda zdolne dopiero do gry w przyszlym sezonie tj masakra i nie ma kim grac
niezarejestrowany - txtx 2017-10-06 21:57
Miron mika, a Ty co dostales urlop w Ratuszu? No to wychwalaj pod niebiosa niedojde prawie prezesa!
niezarejestrowany - news paper 2017-10-06 20:44
Na @wasata mucha, najlepsza jest zwinięta w rulon gazeta. Dwa pacnięcia i ... leży :)
niezarejestrowany - bielszczanin 2017-10-06 20:03
ludzie dajcie spokój z tą nagonką skupcie się na kibicowaniu a nie tylko narzekacie testy to normalna rzecz końcu zamieszanie z trenerami się skończyło dajcie spokojnie popracować drużynie co do Chmiela i Kolara jak nie chcą grać to nie pracownik na siłę żaden pracowniki sam mam firmę i coś mogę o tym powiedzieć wszyscy na stadion na giekse dajmy wsparcie drużynie bo na pewno kibiców z katowic będzie sporo
kefir81 2017-10-06 19:33
Tomczyk bramka w reprezentacji...brawo!!!
miron.mika 2017-10-06 17:35
wrzesień się skończył to wrócił z zielonej szkoły
niezarejestrowany - Władysław 2017-10-06 17:14
@txtx-o Kolara i Chmiela zapytanie należy skierować do sztabu medycznego bo tam chyba jakieś zmiany nastąpiły o których klub oczywiście nie poinformował. Ja myślę że goście już u nas nie zagrają ,ale być może się mylę.
niezarejestrowany - Kibic93 2017-10-06 16:11
O @txtx się obudził, jak zawsze wypowiedź totalnie z kosmosu, a na niektóre z Twoich pytań odpowiedzi już zostały powiedziane tylko chyba spałeś ;)
niezarejestrowany - Taki jeden z trybun stadionu 2017-10-06 16:09
No prosze, @txtx wylazł wreszcie spod łóżka :) Chłopaczku, "chłam" to powinieneś mieć na imię.
niezarejestrowany - motyla noga 2017-10-06 15:52
he he dobre:)
niezarejestrowany - kustosz 2017-10-06 15:40
i skrzydła z odwłoka powyrywam
niezarejestrowany - kustosz 2017-10-06 15:29
te bo cię ogolę szkodniku
niezarejestrowany - wasata mucha 2017-10-06 15:28
Kustosz zakladaj filcowe paputy i smigaj stad :)
niezarejestrowany - kustosz 2017-10-06 15:23
wąsata mucha ty naprawdę musisz się leczyć gościu tylko na wąsy bo na głowę to już nie da rady