Siatkarki mają maskotkę


2017-10-10, 08:56

Od nowego sezonu pies Reksio towarzyszył będzie siatkarkom BKS Profi Credit podczas domowych spotkań. Sukcesem zakończyła się akcja zbiórki funduszy na maskotkę.

Na początku lipca bialski klub zaprosił wszystkich kibiców do wspólnej akcji "Wszystkie łapy na parkiet", której celem było zebranie 12 tysięcy złotych na nową maskotkę bielskich siatkarek - psiaka Reksio. Nie była to jednak zwykła zbiórka pieniędzy, ale projekt crowdfundingowy, a więc forma finansowania poprzez dużą liczbę drobnych, jednorazowych wpłat dokonywanych przez osoby zainteresowane projektem.

Uczestnik akcji za wpłacone pieniądze otrzymywał nagrody m.in. gadżety, bilety, karnety na mecze bielskich siatkarek, ale także mógł kupić trening z bielską drużyną, kolację z wybraną siatkarką, udział w sesji do kalendarza czy wizytę Reksia na urodzinach. Ambasadorami akcji zostały siatkarki: Joanna Staniucha-Szczurek i Aleksandra Jagieło oraz kierowca rajdowy Wojciech Chuchała.

Osoby, które były na niedzielnym meczu o Puchar Prezydenta Bielska-Białej, miały już okazję zobaczyć Reksia. Pozostali będą mogli to uczynić podczas każdego ligowego spotkania bielszczanek w hali pod Dębowcem - 16 października z Grot Budowlanymi Łódź.

db

Artykuł wyświetlono 1299 razy
Komentarze:


  

niezarejestrowany - M&m 2017-10-12 10:30
Ale wy pieprzycie głupoty moje dzieci lubią i Reksia, Bolka Lolka a nawet jak to ktoś określił bezdomnego kierpca "Beskidka" nie rozumiem tego jadu maskotki nie są dla was stare pierniki tylko dla dzieci. Niektórzy z was powinni mieć zakaz używania klawiatury. Z mojej strony życzę dziewczyną udanego sezonu z nową maskotką
niezarejestrowany - smutka 2017-10-12 06:52
Tyczasem BBTS znowu przegrał .... szkoda :(
niezarejestrowany - TSP 2017-10-11 21:58
LPD@ a co Cie szokuje w moim komentarzu czy napisałem nieprawdę, ja w przeciwieństwie do wielu innych i także do Ciebie mam j...a i potrafię mówić głośno to co myślę i nie tylko za komputerem, a czy się to Tobie podoba czy nie taka jest prawda
niezarejestrowany - rajmund 2017-10-11 17:41
P Mrozek i tak ma grac BKS zawsze do przodu a nie defensywa i przegrywanie meczy w koncowkach ile razy juz to bylo zapamietaj chlopie
niezarejestrowany - stary kibic BKSu STAL 2017-10-11 17:37
LPD jest jakis spoko kibic TSP brawo ty LPD
niezarejestrowany - hehehe 2017-10-11 10:00
@muuuuuufa ale twój ojciec nie może być maskotką, a ty możesz być ale w śrubiarni żywiec
niezarejestrowany - LPD 2017-10-11 07:54
Czytam taki wpis jak ten poniżej niejakiego @TSP i dochodzę do wniosku, że nie wszyscy powinni mieć dostęp do interentu.
niezarejestrowany - TSP 2017-10-10 21:53
Dobrze ze jest 500+,bo tak to patologia niemialaby maskotki, bo skąd wziąć, z Mopsu starcza tylko na jabola
niezarejestrowany - Gites 2017-10-10 17:52
Piękna maskotka. Da się? Da! A w TSP straszący dzieci kierpiec o wyglądzie bezdomnego z Sopotni.
niezarejestrowany - Pozamiatane 2017-10-10 16:51
LPD - a Pampalini jest prezesem.
niezarejestrowany - LPD 2017-10-10 15:58
@muuuuufa - Tola to już jest na stanowisku prezesa. Jedna wystarczy.
niezarejestrowany - muuuuuufa 2017-10-10 13:57
rozsądek - reksio zajęty, bolek i lolek też więc chlopczykom z TSP zostaje TOLA :) lub Pampalini :)
niezarejestrowany - rozsądek 2017-10-10 12:16
Wreszcie jakaś przyzwoita maskotka jednoznacznie kojarzona z naszym miastem! W TSP nie mieli 12 tys.?
niezarejestrowany - emur 2017-10-10 11:26
To wons już nie będzie maskotką klubową?
niezarejestrowany - Ania 2017-10-10 10:09
Śliczna maskotka!